27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Olsztyn zaprasza na lodowiska. Zbliża się sezon na zimowe aktywności?

OlsztynOlsztyn zaprasza na lodowiska. Zbliża się sezon na zimowe aktywności?

Olsztynianie, którzy tęsknią za zimowymi rozrywkami, mogą już ostrzyć łyżwy! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie rozpoczął prace związane z przygotowaniem lodowisk, na co bez wątpienia czekało wielu amatorów sportów zimowych.

reklama

Jazda na łyżwach to popularna forma aktywności fizycznej, która relaksuje i zapewnia dużą dawkę ruchu. Jest ona dostępna w zasadzie dla każdego, gdyż nie wymaga specjalnych umiejętności czy drogiego sprzętu. W mieście trwają obecnie prace nad stworzeniem odpowiedniej infrastruktury w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz na ulicy Jeziołowicza.

Zbigniew Szymula, przedstawiciel OSiR-u w Olsztynie, wyraził nadzieję na otwarcie sezonu już 1 grudnia. Wystarczy jedynie lekki mróz, by fani łyżwiarstwa mogli skorzystać z przygotowywanych lodowisk.

reklama

Ceny wstępu pozostają niezmienione: za 45 minut jazdy bilet normalny będzie kosztował 15 zł, a ulgowy – 12 zł. Dla tych, którzy planują częstsze wizyty na lodowisku, można zakupić karnet na 10 wejść za 140 zł (normalny) lub za 110 zł (ulgowy).

Miłośnicy lodowych szaleństw mogą również skorzystać z Karty Olsztyn Sport, która umożliwia codzienne wejście na lód na czas 45 minut. Nie obejmuje ona jednak wypożyczenia łyżew. CRS Ukiel akceptuje także inne karty rabatowe.

Na kryte lodowisko przy hali Urania trzeba jeszcze poczekać: prace wykończeniowe oraz przygotowanie hali do odbiorów technicznych są w toku.

reklama

Więcej informacji na temat Karty Olsztyn Sport i innych promocjach oferowanych przez OSiR można znaleźć na stronie internetowej ośrodka.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anna
18 listopada 2023 22:04

Bardzo drogie bilety

Polecane