fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Ciacho z Olsztyna sportowym mentorem jak Ewa Chodakowska?

OlsztynCiacho z Olsztyna sportowym mentorem jak Ewa Chodakowska?

Czego nie robi się dla wyglądu: mordercze treningi, rygorystyczne diety i… …wymagający trener, który nas przez to wszystko poprowadzi, pokaże co i jak, zmotywuje, gdy już zabraknie sił. Ktoś taki jest w Olsztynie?

reklama

Choć jeszcze nie jest tak sławny jak tytułowa Ewa Chodakowska, która jest wzorem dla setek tysięcy kobiet w naszym kraju, to w naszym Olsztynie już budzi kontrowersje: ma swoich fanów i przeciwników. Jego kariera w internecie jeszcze dobrze się nie rozkręciła, a już dorobił się antyfanpage’y…

Mariusz Czerniewicz – bo o nim mowa – na swoim oficjalnym fanpage’u skupia ludzi zainteresowanych sportem, którzy chcą dobrze wyglądać, dla których utrzymanie doskonałej sylwetki i odpowiednia dieta to pasja. Sportowiec z Olsztyna na Facebooku zamieszcza filmiki ze swoich treningów (linki: TU oraz TU), daje wskazówki swoim podopiecznym (link) i odpowiada na pytania nurtujące jego fanów (link).

reklama

Czy rzeczywiście rośnie nam w internecie sportowa gwiazda na miarę Ewy Chodakowskiej? Gwiazda z Olsztyna?

reklama
Post by mariuszczerniewicz.com.

zym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
pogromcaPEDAŁÓW
1 czerwca 2014 17:46

żal, taka Ciota ze głowa boli, dupe wyćwiczyłes z takimi miesniami zeby miec wiecej doznan czy co?

Jedrzej
29 maja 2014 09:06

dobrze ze ktos z Olsztyna znowu sie wybija. Bo juz tych posrancow z MMA czeczenów” jak to oni sie nazywaja. czeczen fighters” mam juz dosyc pieprzonych rumuńców.Którzy nie są Polakami a maja obywatelstwo Polskie, a uwazaja siebie za czeczenskich fighterów.

Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji