-2 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

Michelin nagradza przedszkolaków za kreatywność w promowaniu bezpieczeństwa na drodze

OlsztynMichelin nagradza przedszkolaków za kreatywność w promowaniu bezpieczeństwa na drodze

Przedszkolaki z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego, które zwyciężyły w konkursie „Bezpieczny Przedszkolak”, mogły poszczycić się niecodzienną wizytą. Blisko setka dzieci została uhonorowana na specjalnie zorganizowanym wydarzeniu w olsztyńskiej fabryce opon.

reklama

Celem konkursu, który odbywał się we wrześniu i październiku, było promowanie odpowiedzialnej postawy na drodze już od najmłodszych lat. Do rywalizacji stanęły przedszkola z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego, których zadaniem było stworzenie 30-sekundowego filmu edukacyjnego. Prace miały poruszać tematykę bezpiecznego poruszania się po ulicach, a do wygrania był m.in. zestaw edukacyjny Autochodzik.

Na konkurs wysłano 18 prac, w których dzieci wykazały się pomysłowością w kwestii bezpieczeństwa. Filmy, które zostały opublikowane na profilu firmy Michelin, zdobyły ponad 6 tys. reakcji (komentarzy, udostępnień i kliknięć) w mediach społecznościowych. W głosowaniu wzięło udział blisko 4,5 tys. osób.

reklama

Dzieci z wyróżnionych placówek miały okazję odwiedzić fabrykę Michelin, gdzie czekały nie tylko nagrody rzeczowe, ale i wyjątkowe atrakcje. Przedszkolaki spotkały się z uśmiechniętym Ludzikiem Michelin, uzyskały cenne informacje o znaczeniu bezpieczeństwa na drodze oraz odebrały pamiątkowe dyplomy.

Konkurs zorganizowany przez fabrykę Michelin jest przykładem na to, jak w ciekawy sposób promować wśród dzieci bezpieczne zachowania.

reklama

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia