fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Wiadomości Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Morąscy policjanci zatrzymali 35-latka, u którego podczas kontroli drogowej znaleźli amfetaminę. Mieszkaniec Morąga trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało mężczyzna także zajmował się rozprowadzaniem narkotyku. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Teraz za posiadanie oraz udzielanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Morąga na jednej z ulic zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę citroena. Podczas kontroli nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że powodem zdenerwowania mężczyzny były narkotyki, które miał przy sobie. Policjanci zatrzymali 35-latka do wyjaśnienia sprawy. Podczas sprawdzenia narkotesterem okazało się, że zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina. Dodatkowo, w związku z podejrzeniem kierowania pojazdem mechanicznym znajdując się pod działaniem środków odurzających zostało zatrzymane mieszkańcowi Morąga prawo jazdy. W toku dalszych czynności policjanci kryminalni ustalili, że mężczyzna ten dopuścił się także udzielania narkotyków. Dwoje mieszkańców Morąga usłyszało już zarzuty posiadania narkotyków, które pochodziły od 35-latka.

Za posiadanie i udzielanie narkotyków mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x