fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Czołowe zderzenie na DK 51. Kierowca audi zginął na miejscu

Wiadomości Czołowe zderzenie na DK 51. Kierowca audi zginął na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na DK 51 w okolicy m. Spręcowo. Według wstępnych ustaleń, kierujący audi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś (21.12.2016) około godz. 09:00 na DK 51 na wysokości m. Spręcowo. Według wstępnych ustaleń, kierujący audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym przewożącym zboże, który w skutek zderzenia zapalił się.

Kierowca audi zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Droga jest nieprzejezdna, policjanci wyznaczyli objazdy drogami technicznymi. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

sprecowo-wypadek-smiertelny-audi-ciezarowka-2

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x