fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej – Warmia przyciąga ekspertów

OlsztynXVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej – Warmia przyciąga...

W listopadzie w Kromerowie, koło Olsztyna odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej– kluczowe wydarzenie dla specjalistów z dziedziny marketingu i komunikacji publicznej. Tegoroczna edycja, planowana w terminie 22–24 listopada, po raz pierwszy zagości na Warmii. Zapowiadają się trzy intensywne dni pełne wartościowych wykładów i warsztatów praktycznych.

reklama

Eksperci mediów, public relations oraz marketingu przybliżą uczestnikom najświeższe trendy branżowe oraz podzielą się wiedzą, która usprawni codzienną komunikację w organach samorządowych. W programie konferencji znalazł się m.in. temat promocji regionów za pomocą nietypowych formatów, takich jak gra Monopoly, aplikacja KompasGo czy serwis internetowy Tik-Tok. Uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie zarządzać wizerunkiem w trakcie kampanii wyborczych oraz jak radzić sobie z kryzysami komunikacyjnymi.

Trzeci klub na Starym Mieście zamyka się

Oprócz aspektów teoretycznych i case study nie zabraknie części praktycznych. Planowane warsztaty obejmą umiejętności publicznego występowania oraz pracy przed kamerą, wykorzystanie social mediów do promocji oraz nowe technologie, jak Chat GPT, wspierające działania w urzędach.

reklama

Oprócz bogatego programu edukacyjnego uczestnikom zapewnione zostaną także obiady, przerwy kawowe oraz wyjątkowe atrakcje: wycieczka do „Ekwadoru” i wieczorne networkingowe spotkanie.

Podczas uroczystej Gali Kryształów PR nagrodzone zostaną najbardziej innowacyjne i inspirujące inicjatywy jednostek samorządowych i organów administracji państwowej. Wśród kategorii konkursu „Kryształy PR-u” znalazły się m.in.: „Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych”, „Najciekawsza kampania promocyjna” czy „Najbardziej efektywna strategia reklamowa”.

reklama

Położony w malowniczej okolicy Hotel Azzun Orient SPA & Wellness w Kromerowie zapewni odpowiednią atmosferę do wymiany doświadczeń dla specjalistów PR z całego kraju, którzy cenią sobie rozwój osobisty w tej dynamicznie zmieniającej się branży.

Koniec ery klubowej na olsztyńskiej starówce? Znikają dwa duże kluby
XVIII Ogólnopolska Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej – Warmia przyciąga ekspertów impreza Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: Powiat Olsztyński

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Trzeci klub na Starym Mieście zamyka się

Olsztyńskie Dni Seniora: bogaty program kulturalnych wydarzeń dla osób 60+