23 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Innowacyjna Polska Wschodnia – szansa na rozwój dla przedsiębiorców dzięki funduszom europejskim

OlsztynInnowacyjna Polska Wschodnia – szansa na rozwój dla przedsiębiorców dzięki funduszom europejskim

Olsztyn już 27 listopada skupi na sobie uwagę przedsiębiorców z regionu Warmii, Mazur oraz Powiśla. Tego dnia w Hotelu Warmińskim odbędzie się spotkanie „Innowacyjna Polska Wschodnia. Rozwijaj się z funduszami europejskimi”.

reklama

Zaplanowane spotkanie to doskonała okazja dla małych i średnich przedsiębiorstw, by zapoznać się z programami w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021–2027, w tym m.in. z możliwościami dofinansowania w obszarach innowacyjności, gospodarki obiegu zamkniętego oraz start-upów.

Dla uczestników przygotowano prezentacje, podczas których eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) szczegółowo omówią dostępne programy, w tym Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021–2027 i Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027. Po części prezentacyjnej przewidziano indywidualne konsultacje z ekspertami dla chętnych przedsiębiorców.

reklama

Inicjatywa PARP wspiera innowacyjność i konkurencyjność polskich firm na terenie wschodniej Polski, a także umożliwia wymianę wiedzy i doświadczeń. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11:30 do 16:00 w Hotelu Warmińskim.

Zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji oraz dokonać rejestracji na strony internetowej PARP.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane