fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec

Wiadomości Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec

Policjanci zatrzymali 43- letniego mieszkańca gminy Barczewo, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec funkcjonariuszom. Jak okazało się, powodem ucieczki był alkohol. Mężczyzna miał ponad promil tej substancji w organizmie. Stracił prawo jazdy a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj (19.12.2016) około godz. 21:00 w m. Barczewko (gm. Barczewo) podczas patrolowania podległego rejonu służbowego, policjanci z Komisariatu Policji w Barczewie zauważyli volvo, którego styl jazdy wskazywał na to, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

Kierowca volvo nie reagował na wysyłane przez nich sygnały świetlne i dźwiękowe, przyspieszył i zaczął uciekać przed radiowozem. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po jakimś czasie mężczyzna wjechał na drogę gruntową, zatrzymał swój pojazd i zaczął uciekać pieszo. Nie zdążył jednak odbiec daleko, bo chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się- 43- latek był pijany. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Stracił prawo jazdy. Dziś usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: