29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Dwie osoby ranne. Samochody zderzyły się na ulicy Pstrowskiego w Olsztynie

OlsztynDwie osoby ranne. Samochody zderzyły się na ulicy Pstrowskiego w Olsztynie

W poniedziałek w Olsztynie doszło do poważnego wypadku. Na ulicy Pstrowskiego, na odcinku prowadzącym do miejscowości Szczęsne, dwa samochody osobowe zderzyły się w wyniku czego jeden z pojazdów dachował.

reklama

Zdarzenie miało miejsce około południa i szybko stało się przyczyną znaczących zakłóceń w normalnym rytmie dnia. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, które niezwłocznie przystąpiły do akcji pomocy poszkodowanym. Osoby, które ucierpiały w wypadku, zostały natychmiast przetransportowane do szpitala celem dokładniejszego zbadania i leczenia.

Obecnie nie są znane dokładne przyczyny wypadku. Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia, co dokładnie się wydarzyło i czy któreś z kierujących pojazdami mogło przyczynić się do zdarzenia poprzez nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

reklama

“Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie ulicy Pstrowskiego i w razie możliwości o wybór alternatywnych tras” – powiedział rzecznik olsztyńskiej policji. “Nasze służby pracują na miejscu, aby jak najszybciej usunąć skutki wypadku i przywrócić płynność ruchu.”

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
6 listopada 2023 21:20

Spodziewałem się, że któryś z kierowców spowodował wypadek. Nie! Winnym jest Ranny Stan Dwóch Osób

Zenek
7 listopada 2023 15:08

Tak to jest, gdy za realizację projektów biorą się dyletanci. Przecież gdy budowano obwodnicę można było “wyprostować” niemal cały odcinek do Szczęsnego. A tak zostawili durne zawijasy jeszcze po Niemcach i myślą, że ograniczenie prędkości coś zmieni.

Polecane