fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 58-latki

WiadomościZatrzymali podejrzanego o zabójstwo 58-latki

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie ustalili i zatrzymali 30-latka podejrzanego o zabójstwo 58-latki. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W poniedziałek wieczorem giżyccy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z tamtejszych mieszkań została znaleziona kobieta, która najprawdopodobniej nie żyje. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze. Faktycznie w jednym z pomieszczeń znaleźli ciało kobiety posiadające liczne rany kłute.

We wskazanym miejscu policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej z udziałem technika kryminalistyki i pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalali i przesłuchiwali świadków, prowadzili także zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne. W ustalenie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia oraz osoby, która mogła mieć związek z przestępstwem włączyli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Wspólne działania doprowadziły do zatrzymania na terenie Gołdapi 30-latka podejrzanego o zabójstwo 58-latki.

Mężczyzna jest obecnie przesłuchiwany w prokuraturze. Jeżeli usłyszy zarzut zabójstwa, to może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze