11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Nie zachował ostrożności – wypadek drogowy w Ostródzie

OstródaNie zachował ostrożności - wypadek drogowy w Ostródzie

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tym razem w Ostródzie kierujący samochodem osobowym zignorował zasadę pierwszeństwa, co skończyło się wypadkiem.

reklama

W poniedziałek, 30 października 2023 roku, po godzinie 6:00 policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego na ul. Żeromskiego w Ostródzie.

Według ustaleń doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z ul. Żeromskiego, zignorował zasady ruchu drogowego i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Skutkiem tego manewru była kolizja z prawidłowo jadącym kierowcą.

reklama

W samochodzie marki Audi znajdowało się 2-letnie dziecko, które zostało przewiezione do szpitala na badania kontrolne. Na szczęście mały pasażer był przewożony w bezpieczny sposób, co prawdopodobnie pozwoliło uniknąć poważniejszych konsekwencji zdarzenia.

Policja w Ostródzie apeluje o zwiększoną ostrożność i koncentrację na drodze. Zasady ruchu drogowego muszą być respektowane przez każdego kierującego, co zwiększa bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, ale także stanowi obowiązek każdego kierowcy.

Źródło: KPP Ostróda

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia