14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Motocyklista wbił się w bok osobówki pod Lidlem na ul. Leonharda

OlsztynMotocyklista wbił się w bok osobówki pod Lidlem na ul. Leonharda

W sobotę, 28 października 2023 roku, w rejonie ulicy Leonharda w Olsztynie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy: osobowa mazda i motocykl. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie i natychmiast wysłał patrole na miejsce zdarzenia. Po wstępnych ustaleniach policjanci pracujący na miejscu uznali, że najprawdopodobniejszą przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę mazdy.

reklama

Zgodnie z relacjami świadków i analizą policyjną, kierujący osobowym pojazdem nie zastosował się do zasad ruchu drogowego, co skutkowało zderzeniem z motocyklistą. Na skutek kolizji, jedna osoba została przetransportowana do najbliższego szpitala. Jak wykazały badania policyjnym alkomatem, obaj uczestnicy byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Wszelka niezbędna dokumentacja została już sporządzona przez policję i zostanie przekazana do sądu, gdzie zostanie rozstrzygnięte, czy kierowca osobówki poniesie jakiekolwiek konsekwencje prawne. Chociaż szczegóły zdarzenia i wyniki dochodzenia są jeszcze nieznane, to już teraz widać, jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego i zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na skrzyżowaniach. Warto podkreślić, że nawet moment nieuwagi może prowadzić do poważnych konsekwencji, nie tylko dla kierowców, ale i dla innych uczestników ruchu.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marek
30 października 2023 13:47

Szkoda mazdy – fajny oldtimer. A motocyklista – wiadomo, nie jechał 50km/h

jojtek
30 października 2023 13:42

zezon motocyklowy sie juz zakonczył, po co wyjezdzac i kusic los

Polecane
Ogłoszenia