22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Czy catering dietetyczny LOVE Catering zapewnia zróżnicowaną dietę?

Materiał partneraCzy catering dietetyczny LOVE Catering zapewnia zróżnicowaną dietę?

Co jest lepsze od przygotowanych smacznych posiłków zapakowanych w ekologiczne pojemniki? Odpowiedź jest jedna – dieta pudełkowa opracowana przez dietetyka i przygotowana przez szefa kuchni z naszej firmy cateringowej LOVE Catering w Olsztynie. Zbilansowana dieta to świetna pomoc dla każdego odchudzającego się, niezależnie od celu, rodzaju diety czy ilości kalorii. Posiłki cateringowe są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zawierają odpowiednią ilość składników odżywczych i różnorodne produkty. Dzięki temu masz pewność, że nie zapomnisz o żadnym składniku witaminowym czy mineralnym.

reklama

Czy catering dietetyczny w Olsztynie zapewnia zróżnicowaną dietę?

Tak, Twoje posiłki będą urozmaicone i bogate w składniki odżywcze. Zdrowe odżywianie wiąże się z pewnymi zasadami. Organizm nie tylko zaczyna otrzymywać niezbędne substancje, ale także musi nauczyć się prawidłowego odżywiania. Dlatego zróżnicowana dieta pudełkowa w Olsztynie kojarzy się z regularnością i równowagą. Oznacza to optymalny stosunek węglowodanów, białek i tłuszczów. Tylko wtedy będziesz mógł powiedzieć, że odżywiasz się zdrowo, co poczujesz także na ciele i umyśle. Nasza firma cateringowa umożliw Ci bezpłatną konsultację z dietetykiem dzięki temu Twoja dieta będzie dopasowana kalorycznie i pozwoli Ci osiągnąć stawiane sobie cele.

Czy dieta pudełkowa będzie wspierać prawidłowe odżywianie i osiągnięcia sportowe?

Nie jest tajemnicą, że sport i prawidłowe odżywianie to dwie integralne części jednej całości. Jedno uzupełnia drugie, a te dwa elementy nie działają osobno. Nasz catering dietetyczny Olsztyn opracował dla osób aktywnych fizycznie dietę Sport dostosowaną do indywidualnych potrzeb treningowych. Dieta pudełkowa dla sportowców jest ważne również dlatego, że intensywna aktywność fizyczna powoduje zwiększone zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, zwłaszcza na białko, główny budulec masy mięśniowej. Ale nawet jeśli nie stawiasz sobie za cel zwiększenia masy mięśniowej, a wręcz przeciwnie, chcesz schudnąć, to w tym przypadku musisz odżywiać się prawidłowo i spożywać zbilansowane posiłki.

reklama

W naszej firmie cateringowej dbamy również o doskonały smak posiłków, dlatego dajemy Ci możliwość wymiany potraw, jeśli czegoś nie lubisz. Wszystkich zmian możesz dokonywać w Panelu Klienta. Zapoznaj się z opisem diety Sport, który znajduje się na stronie naszego cateringu i zamów ilość posiłków jakiej potrzebujesz (od 3 do 6). Cała Twoja dieta będzie zawierała odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczu, aminokwasów, błonnika, przeciwutleniaczy.

Czy catering zapewni dietę ze zwiększoną ilością kolagenu?

Tak, nasza firma cateringowa oferuje Ci dietę Bulion bogatą w kolagen pochodzący z długo gotowanych wywarów na kościach mięsnych, rybnych. Ten składnik zapewni Ci lepszą elastyczność skóry, poprawę stanu włosów, paznokci oraz stawów. Nasz catering przygotowując dietę bulionową zadba o uzupełnienie kolagenu w Twoim organizmie. Nasza dieta pudełkowa w Olsztynie to jeden ze współczesnych trendów, który wyznaczyły gwiazdy światowego kina. Wywary dają uczucie sytości na długi czas i zawierają mało kalorii.

Lekkie warzywne lub bogate mięso, kurczak lub ryba poprawiają trawienie, usuwają toksyny z organizmu. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, 21 dniowa dieta Bulion pomoże Ci stracić niechciane kilogramy. Dietetyk w naszym cateringu dietetycznym opracował autorski plan żywieniowy wzbogacony koktajlami z dużą porcją naturalnych sirtuin. To one wspierają metabolizm, przyczyniają się do ustąpienia stanów zapalnych, spowolnienia procesów starzenia się.

reklama

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa LOVE Catering posiada w ofercie wiele zbilansowanych diet pudełkowych w Olsztynie które można zamówić z dostawą do domu lub biura. Poza wymienionymi planami żywieniowymi oferujemy: dietę Sirt, dietę Balance, Low Carb, Handy meals, Mama, Office itd. Zamawiając dietę w naszym cateringu nie tylko stracisz na wadze lub zbudujesz mięśnie, ale również uzyskasz poprawę stanu zdrowia dzięki oczyszczeniu organizmu z patogenów. Korzystanie z naszych usług wiąże się ze zbieraniem punktów które możesz wykorzystać podczas zamawiania kolejnej diety tym samym zmniejszając wysokość rachunku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane