20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Margaret po raz pierwszy wystąpi na Kortowiadzie!

OlsztynMargaret po raz pierwszy wystąpi na Kortowiadzie!

Wiemy już, że Kortowiada 2024, czyli 63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów rozpocznie się 22 a zakończy 25 maja. Organizatorzy podzielili się także wybranym motywem przewodnim i pierwszym artystą – najbliższa edycja odbędzie się pod znakiem przyszłości, a na Scenie Głównej wystąpią Wilki. Pora na kolejne ogłoszenie!

reklama

Margaret pojawi się na kortowiadowej scenie

To wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, 2 z nich pokryły się platyną. Jest także laureatką wielu branżowych nagród. W 2021 roku przeszła artystyczną metamorfozę, która szła w parze ze zmianami na polu biznesowym. Zerwała wszelkie dotychczasowe kontrakty i stworzyła własny songwritersko-producencki team oraz skupiła się na wspieraniu młodych talentów. W 2023 roku obchodzi jubileusz 10-lecia pracy twórczej. Ostatni singiel Margaret, „Tańcz głupia”, zapowiada nowy popowy album artystki, który ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku.

reklama

Kolejne ogłoszenie już za 2 tygodnie

Zgodnie z obietnicą organizatorzy będą odsłaniać kolejne karty i informować o artystach, których występy uświetnią Kortowiadę 2024 co 2 tygodnie, tradycyjnie we wtorki o 12:00.

Obecnie dostępna jest I pula karnetów, które upoważniają do uczestnictwa w koncertach na Plaży Kortowskiej i można je nabyć poprzez platformę Going. oraz Empik Bilety, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl.

reklama

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Antyreklama kortowiady
24 października 2023 22:27

Ło matko 🤦

Polecane
Ogłoszenia