2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Rozpoznajesz go? Może dostać nawet 10 lat! Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

OlsztynRozpoznajesz go? Może dostać nawet 10 lat! Policja prosi o pomoc w...

Olsztyńska policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło 13 sierpnia 2023 roku w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca lub sprawcy ukradli wyroby tytoniowe i alkoholowe o wartości prawie 7 tysięcy złotych. Funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie apelują o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który mógł mieć związek z tym przestępstwem.

reklama

Na opublikowanym przez policję nagraniu z monitoringu widać mężczyznę, który może być związany z kradzieżą. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji tego mężczyzny, są proszone o jak najszybszy kontakt z olsztyńskimi funkcjonariuszami.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny, można przekazać telefonicznie pod numerami 47 731 34 99, 47 731 38 32, 47 731 34 24. Można również skorzystać ze skrzynki mailowej naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama

Wartość strat w wyniku włamania wynosi prawie 7 tysięcy złotych. Policja podkreśla, że każda informacja może być kluczowa w prowadzonym śledztwie i apeluje do wszystkich mieszkańców Olsztyna oraz okolic o czujność i współpracę.

Śledztwo w sprawie kradzieży jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olsztynie. Każda informacja, nawet ta na pozór nieistotna, może mieć duże znaczenie dla prowadzonego postępowania. Policja gwarantuje anonimowość i zachowanie pełnej dyskrecji wobec osób, które zdecydują się podzielić swoimi informacjami.

reklama

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie, nie zwlekaj i skontaktuj się z policją. Twoja pomoc może być kluczowa w ujęciu sprawcy i wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

12 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Walter
24 października 2023 12:36

Wszystkim, którzy przyczynią się do ujęcia sprawcy lub sprawców, może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności

Ktoś to czyta w ogóle przed publikacją?

Grzeszek
25 października 2023 19:07

nie wiem czy to akurat ten , ale kiedyś jakieś 6-7lat temu widziałem podobnego w Szczecinie

Polecane
Ogłoszenia