11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Pies Łukasza Michnika rozczulił mieszkańców Olsztyna

WiadomościPies Łukasza Michnika rozczulił mieszkańców Olsztyna

Łukasz Michnik kandydujący do Sejmu z list Lewicy rozczulił swoich wyborców do granic możliwości. Wszystko przez film, który nagrał ze swoim najlepszym przyjacielem — Szafirem.

reklama

Szafir to pies Michnika, który na codzień towarzyszy mu w kampanii wyborczej. Działacz społeczny z Olsztyna zdaniem wielu postronnych osób prowadzi jedną z najlepszych kampanii tych jesieni, mimo tego, a może szczególnie dlatego, że jak sam podkreśla – nie jest politykiem.

reklama
Pies Łukasza Michnika rozczulił mieszkańców Olsztyna polityka Wiadomości, zShowcase

— Doświadczeni politycy, nierzadko posłowie mówili mi, że „tak się nie robi polityki”, że się zaharuję, a nie będzie z tego „politycznego zysku”. Zawsze mnie to odrzucało – politycy kierujący się tylko swoim interesem, kalkulacje, które zawsze sprowadzały ich do tego samego wniosku, że najlepiej właściwie nie wychodzić z telewizji. To jest dziś obraz polskiej klasy politycznej i to musi się zmienić — podkreśla Łukasz Michnik.

Kandydat z Olsztyna wrzucił na swoje media społecznościowe film, na którym rozdaje ulotki razem ze swoim czworonożnym towarzyszem – Szafirem.  — Szafir obiecał mi pomóc w kampanii, ale pod jednym warunkiem – że będę mówił o sprawach dla niego ważnych. Dlatego postuluję: wprowadzenie Rzecznika Praw Zwierząt, postuluję zakaz hodowli zwierząt na futra i postuluję wprowadzenie bonu na weterynarza dla osób starszych, żeby mogły z godnością opiekować się zwierzakami na starość. O te postulaty będziemy walczyć z Szafirem w Sejmie — zaznacza Łukasz Michnik.

Film zdobył bardzo dużą popularność w mediach społecznościowych, a internauci wyświelili go tysiące razy. Wśród wielu komentarzy można było przeczytać, że wyborcy Michnika są zafascynowani Szafirem i zgadzają się z postulatami z filmu.

reklama

Przypomnijmy, że Łukasz Michnik wielokrotnie wspomina o wsparciu dla zwierząt w swojej kampanii. Działacz społeczny z Olsztyna postanowił, że przekaże swoje banery wyborcze schroniskom dla psów z woj. warmińsko-mazurskiego. Banery wykonane z nieprzepuszczającego wiatru materiału mogą chronić tamtejsze psy i koty przed zimnym wiatrem, który w najbliższych miesiącach będzie szczególnie uciążliwy dla bezdomnych czworonogów.

Finansowane przez KW Nowa Lewica

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
13 października 2023 11:14

Teraz rozczulił wcześniej słuchając jego przemowy słuchacze mieli łzy w oczach powinien skontaktować się z hołownią on lubi sobie popłakać.

Paul Mark
12 października 2023 19:00

Osobiście najbardziej bym zagłosował na tego psa. Z michników popadł bym stefcia michnika specjalistę z UB od manikiur i wyroków śmierci dla Polskich patriotów, z zasadniczego powodu już zszedł i więcej nie zaszkodzi nikomu i nie popełni zbrodni sądowej jako sędzia.

Polecane
Ogłoszenia