3 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Sen i Wino – domki w górach do wynajęcia z winiarnią

Materiał partneraSen i Wino - domki w górach do wynajęcia z winiarnią

Któż z nas nie pamięta beztroskich chwil na łonie natury, zabaw z ery, w której Internet i gry komputerowe nie dominowały jeszcze w codziennym życiu dzieci? Warto kultywować własne tradycje i budować je na fundamentach, które są ponadczasowe – pięknie przyrody, spędzaniu wolnych chwil razem, komunikacji i wspólnych wyprawach.

reklama

Jesienna pauza
Słoneczny początek jesieni to doskonały moment, aby znaleźć moment na odrobinę relaksu. Warto zorganizować wyjazd w towarzystwie znajomych czy rodziny. Świetnym miejscem docelowym będą malownicze zakątki Beskidu Żywieckiego, gdzie zlokalizowana jest winnica oraz kompleks wypoczynkowy Sen i Wino.
Na terenie winnicy znajdują się specjalne zaprojektowane ekologiczne domki, w każdym z nich może mieszkać do 7 osób. Specyfika ich konstrukcji gwarantuje optymalny mikroklimat – wykonano je na drewnianych szkieletach, uzupełniono kostkami słomy i pokryto glinianymi tynkami. To doskonałe środowisko, również dla osób z alergiami. Okolica gwarantuje natomiast liczne możliwości spełniania wolnego czasu.


Wszechstronna oferta
W kompleksie Sen i Wino również można znaleźć doskonałe sposoby na relaks. Oferta obejmuje bowiem również udostępnianie gościom specjalnego domku SPA, w którym wykonywane są masaże relaksacyjne i upiększające ciała oraz twarzy, umieszczono w nim także jacuzzi oraz saunę.
Odpoczynek w towarzystwie rodziny wymaga również zapewnienia rozrywek dla najmłodszych. I o tym twórcy kompleksu Sen i Wino pomyśleli. Oprócz domku SPA na terenie winnicy znajduje się także basen z podgrzewaną wodą, domek na drzewie, trampolina, hamaki oraz przygotowane miejsce na ognisko. Dla dorosłych zachęcającą propozycją będą natomiast z pewnością degustacje win oraz lokalnych smakołyków.

reklama


W niedalekiej okolicy znaleźć można liczne szlaki turystyczne oraz atrakcje takie, jak Muzeum Zamkowe w Żywcu, Jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie, czy Górę Żar, na której istnieje możliwość odbycia lotu paralotnią. Każdy ze szlaków prowadzi w urokliwe miejsca Beskidu Żywieckiego, Śląskiego oraz Małego – to nie tylko doskonały sposób na aktywność fizyczną, ale również na edukację proekologiczną dla najmłodszych.


Warto obcować z naturą w każdym wieku. Sprzyjający mikroklimat domków, przepiękna okolica obfitująca w lasy oraz tereny górzyste sprawiają, że doskonale będą się tutaj czuć zarówno dorośli, jak i dzieci. Rezerwacje są możliwe już od dwóch noclegów – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – dla par, rodzin oraz grup zorganizowanych.

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia