3 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań: 65-letnia mieszkanka gminy Stawiguda odnaleziona

OlsztynSzczęśliwy finał poszukiwań: 65-letnia mieszkanka gminy Stawiguda odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-letniej kobiety. Mieszkanka okolic Stawigudy została odnaleziona na terenie kompleksu leśnego, kilkanaście kilometrów od miejsca swojego zamieszkania. Rodzina oraz osoby, które włączyły się w akcję poszukiwawczą, odetchnęły z ulgą.

reklama

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w poniedziałek 9 października 2023 roku. Najbliżsi poinformowali, że 65-latka nie wróciła ze spaceru ze swoim czworonogiem i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Z relacji wynikało, że zaginiona mogła mieć problemy z pamięcią i koncentracją.

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działań mających na celu ustalenie aktualnego miejsca pobytu zaginionej. Wizerunek kobiety został udostępniony na stronie internetowej policji, na portalach społecznościowych oraz w lokalnych mediach. W czynności poszukiwawcze zaangażowani byli oficerowie z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy wsparciu policjantów z Komisariatu Policji w Barczewie i Olsztynku.

reklama

Nieocenioną pomocą dla policji okazało się zaangażowanie przewodników psów do poszukiwań ludzi żywych z Ochotniczej Straży Pożarnej w Klebarku Wielkim oraz przedstawicieli Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża Olsztyn.

W niespełna kilka godzin od otrzymania informacji o zaginięciu 65-latka została odnaleziona na terenie kompleksu leśnego w gminie Stawiguda, gdy spacerowała ze swoim pupilem. Kobieta na szczęście nie wymagała pomocy medycznej i bezpiecznie powróciła do domu pod opiekę rodziny.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia