26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Jest jeszcze nadzieja w narodzie? Ten filmik z Iławy podbija sieć!

IławaJest jeszcze nadzieja w narodzie? Ten filmik z Iławy podbija sieć!

Trzech nastolatków z Iławy podbiło serca Polaków, nie tylko swoich sąsiadów, ale również internautów z całego kraju. Filmik, na którym pomagają młodszemu chłopcu, zyskał ogromną popularność w sieci i sprawił, że małe miasto na północy Polski stało się słynne z dobrych powodów.

reklama

Co się wydarzyło?

Na nagraniu, które zrobiło furorę w mediach społecznościowych, widzimy ulicę Kościelną w Iławie. Młody chłopak niesie pełną reklamówkę kasztanów, która nagle pęka. Trzech starszych chłopaków przechodzących obok nie zaczyna się śmiać czy wyśmiewać, lecz postanawia pomóc mu w zebraniu rozsypanych kasztanów.

Reakcje w sieci

Filmik został opublikowany 5 października na Twitterze przez użytkownika o nicku Krengiel, ale w rzeczywistości jego autorką jest Wiesława Kubieńska, która dzień wcześniej udostępniła go na swoim TikToku. Kobieta komentująca sytuację na nagraniu jest wyraźnie wzruszona i podkreśla, że to są “nasi chłopacy z Iławy”.

reklama
Jest jeszcze nadzieja w narodzie? Ten filmik z Iławy podbija sieć! społeczeństwo Iława, Wiadomości, zShowcase

Odbiór społeczności

Internauci są zachwyceni postawą iławskich chłopaków. “Przykład godny naśladowania. Brawo, Panowie!”, “Super, chłopaki, dajecie przykład rówieśnikom”, “Jest to piękne, szacunek, chłopaki!” – to tylko wybrane komentarze z setek pozostawionych na Facebooku. Co więcej, filmik udostępnił jeden z polityków, a od wczorajszego poranka liczba wyświetleń przekroczyła już milion!

Nie tylko serce rośnie na widok takiego gestu. To dowód na to, że życzliwość i empatia są wartościami, które nadal są obecne wśród młodych ludzi. Chłopcy są uczniami iławskiej “Budowlanki”, a ich postawa zasługuje na najwyższe uznanie. W dobie, gdy wiele osób podkreśla brak empatii i rosnącą agresję w społeczeństwie, tacy młodzi ludzie pokazują, że jest jeszcze nadzieja.

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
john
8 października 2023 18:09

pewnie któryś ma młodszego brata, a może i wszyscy mają młodsze rodzeństwo

hmmmm
10 października 2023 01:01

załamka

Polecane