6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Joanna Jędrzejczyk i Szpaku w olsztyńskim szpitalu dziecięcym

OlsztynJoanna Jędrzejczyk i Szpaku w olsztyńskim szpitalu dziecięcym

Oddział Kliniczny Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie stał się miejscem wyjątkowego spotkania. Dzięki inicjatywie fundacji Cancer Fighters, małym pacjentom oddziału zrobiło się o wiele weselej. Do Olsztyna przyjechali znani i lubiani – Joanna Jędrzejczyk oraz raper Szpaku.

reklama

Wizyta była pełna uśmiechów, radości i pozytywnych emocji. Nie mogło też zabraknąć prezentów. Wspólnie z firmą MyScreen, fundacja przekazała dla podopiecznych aż 20 tabletów. Wydarzenie to pokazuje, jak ważne jest wsparcie dla dzieci chorych na raka. Jednak nie chodzi tylko o materialne dary. Równie ważne jest zrozumienie, wsparcie emocjonalne i poczucie, że nikt nie jest sam w swojej walce.

Pomóż w walce z rakiem!

reklama

Przelew: 79 1240 6494 1111 0010 6532 9505

Zbiórka: http://www.wolniodraka.pl/…/cancer-fighters-budujemy…/

Stałe wsparcie: https://cancerfighters.pl

reklama

Cancer Fighters – budujemy przyszłość!

Fundacja Cancer Fighters nie jest nowicjuszem w pomaganiu najmłodszym w ich walce z rakiem. Regularnie organizują różnego rodzaju wydarzenia, akcje charytatywne i zbiórki pieniędzy, które wspierają leczenie i rehabilitację swoich małych bohaterów. To właśnie zaufanie i wsparcie społeczności pozwala na organizowanie takich spotkań jak to w Olsztynie.

Zjednoczeni przeciwko rakowi

W świecie, gdzie pomoc drugiemu człowiekowi, nawet najmniejsza, niesie ze sobą ogromną moc, inicjatywy takie jak ta są bezcenne. Pomoc innym to nie jest kwestia obowiązku, to kwestia serca. Dlatego fundacja zwraca się do nas wszystkich z prośbą o wsparcie w walce z tą trudną chorobą. Można to zrobić poprzez przelewy, stałe wsparcie lub udział w dedykowanych akcjach.

“Jak dorosnę, chcę być… zdrowy/a”

Ostatnia akcja fundacji ma na celu nie tylko zebrać środki na leczenie, ale również podkreślić, jak ważne są marzenia i plany tych małych wojowników. Dzieci chcą być zdrowe, chcą żyć pełnią życia, i to jest dla nich priorytetem. Akcja ta jest dedykowana właśnie im.

Dołącz do rodziny Cancer Fighters

Jeżeli chcesz włączyć się w pomoc i wsparcie dla tych małych bohaterów, możesz to zrobić na wiele sposobów. Każdy z nas jest ważny w tej walce. Każdy z nas ma siłę, aby pomóc zmienić świat. Razem możemy zrobić więcej, razem możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dziękujemy za każdy gest wsparcia i dobroci. Razem budujemy lepszą przyszłość dla naszych podopiecznych. Razem zmieniamy świat na lepsze.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia