26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

20-letni kierowca seatem zderzył się z fiatem: groźnie wyglądająca kolizja w Dobrym Lasku

Mrągowo20-letni kierowca seatem zderzył się z fiatem: groźnie wyglądająca kolizja w Dobrym...

W miejscowości Dobry Lasek doszło do zderzenia dwóch pojazdów, które mogło zakończyć się tragicznie. Na szczęście, choć w wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych do szpitala trafił 20-letni kierowca jednego z nich, nikt nie doznał poważnych obrażeń. Winny kolizji został ukarany mandatem karnym.

reklama

Z ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierujący seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem. Zderzył się bokiem swojego samochodu z prawidłowo jadącym z naprzeciwka fiatem. Kierowca fiata, 74-letni mężczyzna, mimo niebezpiecznej sytuacji nie doznał poważnych obrażeń.

Kierujący seatem 20-latek trafił natomiast do szpitala. Z uwagi na uraz głowy i klatki piersiowej ratownicy podejrzewali, że obrażenia mogą być poważne. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach okazało się, że młody kierowca doznał jedynie rozstroju zdrowia i będzie w stanie wrócić do pełni sił w ciągu tygodnia.

reklama

Choć całe zdarzenie skończyło się szczęśliwie dla uczestników, to dla 20-letniego kierowcy seatem będzie to na pewno nauczka na przyszłość. Otrzymał on mandat karny za spowodowanie kolizji. Z całą pewnością w przyszłości będzie pamiętał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze.

stojący na drodze motocykl policyjny, za nim stoi czerwony samochód osobowy a jeszcze dalej wóz strażacki. W rowie po prawej stronie widać samochód osobowy koloru srebrnego
stojący na drodze motocykl policyjny, za nim stoi wóz strażacki. Przed wozem strażackim stoją inne pojazdy
20-letni kierowca seatem zderzył się z fiatem: groźnie wyglądająca kolizja w Dobrym Lasku Na sygnale Mrągowo

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane