fbpx
-4 C
Olsztyn
piątek, 1 grudnia, 2023

Znamy termin i motyw przewodni Kortowiady 2024!

Wprawdzie 62. edycja Olsztyńskich Juwenaliów odbywała się zaledwie kilka miesięcy temu, to początek roku akademickiego przywołuje myśl o kolejnej Kortowiadzie. W przypadku nadchodzącej Kortowiady 2024, organizatorzy postanowili zacząć dzielić się świetnymi informacjami nieco wcześniej niż zwykle, już teraz!

Kortowo wypełni się uczestnikami juwenaliów w przedostatnim tygodniu maja – Kortowiada 2024 potrwa od 22 do 25 maja. Scena Główna, jak w poprzednich latach, zlokalizowana będzie na Plaży Kortowskiej, która w tym czasie zamieni się w wyjątkowo atrakcyjne miasteczko festiwalowe. Zaplanowano występ kilkunastu znanych polskich artystów. Organizatorzy zapewniają także, że oprócz koncertów uczestnicy Olsztyńskich Juwenaliów mogą liczyć na ulubione wydarzenia towarzyszyszące – jak chociażby Silent Party czy Kino Plenerowe. Poza nimi w planie znajdzie się na pewno także Parada Wydziałów oraz inne wydarzenia kulturalne, sportowe oraz rozrywkowe. Część z nich będzie na pewno związana z tematyką 63. edycji Kortowiady.

Dwa Sławy x Mielzky x Pers dołączają do koncertowego składu Kortowiady 2024!

Zgodnie z hasłem „Future is coming” cała uwaga organizatorów, a później także uczestników, skupiać się będzie na przyszłości. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady: „witajcie w naszej wizji przyszłości! Wprawdzie każdy ma swoją, jednak w naszej dominują kolory i ich wyjątkowe odcienie, różnorodność kształtów, oślepiające światła… a to wszystko doprawione odrobiną szaleństwa i fenomenalną zabawą! Niech nasza wspólna przyszłość nie będzie przyczyną strachu, niech budzi wyłącznie ciekawość tego, co może przynieść! Jednego możecie być pewni: ta festiwalowa przyszłość będzie pełna kolorów i wspaniałej muzyki”. W najbliższym czasie ujawniony zostanie także pierwszy artysta, który wystąpi w maju 2024 roku na kortowiadowej Scenie Głównej.

Dziś o 12:00 ruszyła także przedsprzedaż karnetów na to wydarzenie – są dostępne wyłącznie przez platformę Going. oraz Empik Bilety. Zainteresowani znajdą je na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl

Wilki otwierają skład koncertowy Kortowiady 2024!

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE.