31 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

15-latek ugodzony nożem w brzuch niedaleko Galerii Warmińskiej. Walczył o życie

Olsztyn15-latek ugodzony nożem w brzuch niedaleko Galerii Warmińskiej. Walczył o życie

Dramatyczne wydarzenia wstrząsnęły wczoraj mieszkańcami Olsztyna. W okolicach Galerii Warmińskiej przy alei Sikorskiego doszło do ataku nożowniczego. W wyniku zdarzenia dwóch młodych ludzi w wieku 15 i 17 lat zostało ranionych. Najbardziej poważne obrażenia odniósł 15-latek, który musiał przejść 3-godzinną operację ratującą życie po tym, jak został ugodzony w wątrobę.

reklama

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (25.09.2023) wieczorem. Ze wstępnych informacji wynika, że 18-letni sprawca zaatakował ofiary nożem. Powody ataku nie są na razie znane i stanowią przedmiot dochodzenia. Sprawca został zatrzymany przez policję, a śledztwo w tej sprawie jest w toku.

Dramatyczne momenty

Młodszy z poszkodowanych, 15-latek, trafił do szpitala w krytycznym stanie. Jego obrażenia były na tyle poważne, że konieczna była natychmiastowa interwencja chirurgiczna. Po trzech godzinach na stole operacyjnym lekarze zdołali uratować jego życie, ale nadal pozostaje w stanie poważnym. 17-latek również wymagał pomocy medycznej, ale jego stan nie jest na tyle poważny.

reklama

Niewyjaśnione okoliczności

Chociaż 18-letni nożownik został zatrzymany, motywy jego działania są niejasne. Policja prowadzi intensywne dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Atak nożowniczy w Olsztynie jest kolejnym przerażającym zdarzeniem, które podnosi pytania o bezpieczeństwo w naszych miastach. To również brutalne przypomnienie, że wciąż dużo pracy przed nami, by zapewnić bezpieczne środowisko dla wszystkich mieszkańców.

reklama

AKTUALIZACJA

Co było motywem ataku nożownika na nastolatków? Poznaliśmy nowe informacje w sprawie ataku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
miro
26 września 2023 14:19

oczywiście narodowości tego bandyty nie podali …cenzura !!! taką nam stworzyli wschodnią rzeczywistość

Anonimowo
26 września 2023 11:50

Byłam wtedy w galerii, szłam do łazienki i widzę jakiś pan9w wyjmujących z łazienki zakrwawione buty, oraz tego chłopaka 15latniego na łużku

Polecane