-2 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

15-latek ugodzony nożem w brzuch niedaleko Galerii Warmińskiej. Walczył o życie

Olsztyn15-latek ugodzony nożem w brzuch niedaleko Galerii Warmińskiej. Walczył o życie

Dramatyczne wydarzenia wstrząsnęły wczoraj mieszkańcami Olsztyna. W okolicach Galerii Warmińskiej przy alei Sikorskiego doszło do ataku nożowniczego. W wyniku zdarzenia dwóch młodych ludzi w wieku 15 i 17 lat zostało ranionych. Najbardziej poważne obrażenia odniósł 15-latek, który musiał przejść 3-godzinną operację ratującą życie po tym, jak został ugodzony w wątrobę.

reklama

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (25.09.2023) wieczorem. Ze wstępnych informacji wynika, że 18-letni sprawca zaatakował ofiary nożem. Powody ataku nie są na razie znane i stanowią przedmiot dochodzenia. Sprawca został zatrzymany przez policję, a śledztwo w tej sprawie jest w toku.

Dramatyczne momenty

Młodszy z poszkodowanych, 15-latek, trafił do szpitala w krytycznym stanie. Jego obrażenia były na tyle poważne, że konieczna była natychmiastowa interwencja chirurgiczna. Po trzech godzinach na stole operacyjnym lekarze zdołali uratować jego życie, ale nadal pozostaje w stanie poważnym. 17-latek również wymagał pomocy medycznej, ale jego stan nie jest na tyle poważny.

reklama

Niewyjaśnione okoliczności

Chociaż 18-letni nożownik został zatrzymany, motywy jego działania są niejasne. Policja prowadzi intensywne dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

reklama

Atak nożowniczy w Olsztynie jest kolejnym przerażającym zdarzeniem, które podnosi pytania o bezpieczeństwo w naszych miastach. To również brutalne przypomnienie, że wciąż dużo pracy przed nami, by zapewnić bezpieczne środowisko dla wszystkich mieszkańców.

AKTUALIZACJA

Co było motywem ataku nożownika na nastolatków? Poznaliśmy nowe informacje w sprawie ataku.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
miro
26 września 2023 14:19

oczywiście narodowości tego bandyty nie podali …cenzura !!! taką nam stworzyli wschodnią rzeczywistość

Anonimowo
26 września 2023 11:50

Byłam wtedy w galerii, szłam do łazienki i widzę jakiś pan9w wyjmujących z łazienki zakrwawione buty, oraz tego chłopaka 15latniego na łużku

Polecane
Ogłoszenia