fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Okradziono go, gdy gasił pożar. Strażak szuka zagrabionego auta

Wiadomości Okradziono go, gdy gasił pożar. Strażak szuka zagrabionego auta

Samochód pana Leszka z Kieźlin zniknął, gdy ten walczył z pożarem domu w Dywitach. Kradzież dostawczego volkswagena wraz ze znajdującym się w nim towarem zauważył następnego dnia rano. 

Leszek Jost jest członkiem ochotniczej straży pożarnej w Kieźlinach. W nocy z wtorku na środę on i jego koledzy pojechali do Dywit, aby ugasić tam pożar domu. Cała akcja przebiegła dość sprawnie i strażacy wrócili do domów już przed 3 nad ranem. Rano pan Leszek, gdy miał już jechać do klienta, zauważył, że ktoś ukradł mu nocą auto – volkswagena LT28 (rocznik 1999) o numerze rejestracyjnym NOL 13682.

Kradzież jest tym bardziej dotkliwa, że samochód był jego głównym narzędziem pracy. Poza tym znajdowały się w nim kartony, których produkcją zajmuje się na co dzień pan Leszek. Jak czytamy na stronie Gminy Dywity, poszkodowany wraz z policją wycenił wartość volkswagena na 8-9 tys. złotych, do tego skradziony towar za ponad 3 tys. złotych.

Mimo że sprawą zajmują się już funkcjonariusze policji, pan Leszek liczy na to, że może zgłosi się jakiś świadek zdarzenia, który pomoże odzyskać jego dobytek.

Jeśli ktoś posiada jakieś informacje na temat tej kradzieży, proszony jest o kontakt z właścicielem samochodu pod numerem 607 834 206 lub z policją pod numerem 997.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: