11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Szybszy niż dostawa pizzy? Oto najbardziej wysportowany złodziej w Olsztynie

OlsztynSzybszy niż dostawa pizzy? Oto najbardziej wysportowany złodziej w Olsztynie

Sklepy w Olsztynie padły ofiarą zuchwałych kradzieży, których łączna wartość strat przekroczyła 1600 złotych. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tych zdarzeń i apelują do społeczności o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na monitoringu.

reklama

Gorący czwartek

Zdarzenia miały miejsce 13.07.2023, w krótkich odstępach czasu. Pierwsza kradzież zanotowana została w jednej z drogerii, gdzie sprawca zwinął perfumy o dużej wartości. Kilka godzin później kasetka z gotówką zniknęła z jednego ze stanowisk sprzedażowych na terenie miasta. Szybkość i spryt działania złodzieja przypomina technikę doświadczonego sprintera.

Monitoring jako kluczowy dowód

Funkcjonariusze w trakcie swoich działań zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które mogą być kluczowe w ustaleniu tożsamości osoby odpowiedzialnej za kradzieże. Na filmie widać mężczyznę, który wybiega ze sklepu z prędkością godną sportowca, niemal jak sprinter na finiszu. Policja bardzo liczy na to, że zapisy z monitoringu pomogą w identyfikacji sprawcy.

reklama

*nagranie wideo

Apel do społeczności

Komenda Miejska Policji w Olsztynie zwraca się z apelem do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat osoby widocznej na nagraniu. Wszelkie informacje mogące doprowadzić do ustalenia danych personalnych osoby proszone są pod numerami telefonu: 47 73 134 64, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marek
25 września 2023 08:17

Nie widzę filmu gdyż mój dodatek do przeglądarki jest blokowany – no cóż, jak widać reklamy ważniejsze 😀

Jebać pis
25 września 2023 20:32

Nie wiem jak ma na imię ale na nazwisko bolt ksywa szybki

Polecane
Ogłoszenia