6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Kasjerka w Galerii wykiwana przez przebiegłego mężczyznę

OlsztynKasjerka w Galerii wykiwana przez przebiegłego mężczyznę

Olsztyńska Komenda Miejska Policji intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem niepokojącego zdarzenia oszustwa, do którego miało dojść w jednym z lokali handlowych w galerii handlowej na terenie Olsztyna. Funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Gospodarczej apelują do wszystkich świadków i osób, które mogą mieć istotne informacje, o natychmiastowy kontakt.

reklama

Wykorzystana nieuwaga kasjerki

Zgodnie z dostępnymi informacjami, nieznany sprawca podczas kilkukrotnego przeliczania pieniędzy rzekomo wykorzystał chwilową nieuwagę kasjerki. Następnie, za zakupy zapłacił o 500 złotych mniej, niż wynikałoby to z należności. Czyn ten miał miejsce 17 maja 2023 roku.

Nagranie z wizerunkiem podejrzanego

W ramach podjętych działań, policjanci zabezpieczyli materiał wideo, na którym widoczny jest mężczyzna mogący mieć związek z tym zdarzeniem. Obecnie jest analizowany przez ekspertów w celu ustalenia tożsamości osoby z nagrania.

reklama

Apel do świadków

Jeżeli posiadasz informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zabezpieczonym nagraniu, niezwłocznie skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerami 47 731 48 38 lub 47 731 48 20, a także mailowo na adres naczelnik.pg@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Wszelkie informacje są dla policji niezwykle cenne i mogą przyczynić się do szybkiego wyjaśnienia tej sprawy, a także do pociągnięcia winnych do odpowiedzialności.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
26 września 2023 09:54

“ekspertów” … BUAHAHHAHA

Polecane
Ogłoszenia