fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Zuchwała przestępczość w Olsztynie! Policja szuka tego mężczyzny

OlsztynZuchwała przestępczość w Olsztynie! Policja szuka tego mężczyzny

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia plecaka i nielegalnych transakcji. Funkcjonariusze apelują o pomoc w identyfikacji podejrzanego.

reklama

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo w sprawie zaskakującej i zuchwałej formy przestępczości. Sprawca przywłaszczył znaleziony plecak, w którym znajdowały się karty bankomatowe, a następnie wykorzystał je do dokonania płatności w sklepach na terenie Olsztyna. Cała sprawa miała miejsce 18 maja tego roku na ulicy Boenigka w Olsztynie.

Szczegóły zdarzenia

W plecaku, który został przywłaszczony przez nieznanego sprawcę, znalazły się cudze karty bankomatowe. Te zostały użyte do sfinalizowania transakcji na łączną sumę prawie 350 złotych w różnych sklepach na terenie Olsztyna. Policjanci ustalili, że próbowano również dokonać nieautoryzowanych transakcji na kwotę ponad 1100 złotych.

reklama
Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę

Apel do świadków

W trakcie prowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem. Każda informacja, która może przyczynić się do ustalenia danych personalnych tego mężczyzny, jest dla policji cenna.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu lub ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod numerami telefonów: 47 731 34 82, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

reklama

Olsztyńska policja przypomina, że przywłaszczenie mienia i nieautoryzowane korzystanie z cudzych danych finansowych to poważne przestępstwa, za które grozi surowa kara. Funkcjonariusze dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej zakończyć to śledztwo i postawić przed sądem osobę, która stoi za tymi działaniami.

Zaginęły cztery zabytkowe jednoślady pana Mariusza. Oferuje nagrodę za pomoc w ich odnalezieniu
Zuchwała przestępczość w Olsztynie! Policja szuka tego mężczyzny kradzież Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ferdynand_boczek
26 września 2023 10:15

Ale tępy ryj śmiecia.

tiaa
26 września 2023 09:56

widać że akrainiec

Polecane
Ogłoszenia

Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę

Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę