17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Marihuana, haszysz i amfetamina w mieszkaniu 62-latka na olsztyńskiej starówce

OlsztynMarihuana, haszysz i amfetamina w mieszkaniu 62-latka na olsztyńskiej starówce

Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. W mieszkaniu 63-letniego mieszkańca Olsztyna znaleziono marihuanę, amfetaminę i haszysz. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trzymał w domu także rower pochodzący najprawdopodobniej z przestępstwa. Policja publikuje zdjęcie jednośladu w celu ustalenia jego właściciela.

reklama

Wczoraj (22.11) o godz. 13:30 w Olsztynie w jednym z mieszkań na Starym Mieście policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, podczas przeszukania lokalu 63-latka znaleźli znaczne ilości narkotyków. Marihuana, amfetamina oraz haszysz porozkładane były w różnych miejscach w całym mieszkaniu. W sumie zabezpieczono prawie 200 gramów środków odurzających oraz pieniądze.
Ponadto w mieszkaniu 63-latka znaleziono rower pochodzący najprawdopodobniej z kradzieży. Jednoślad nie jest zarejestrowany w policyjnym systemie, jednak policjanci publikują jego zdjęcie w celu ustalenia właściciela.

rowerPodejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W przeszłości był już karany za przestępstwa narkotykowe. Tym razem odpowie przed sądem za posiadanie znacznych ilości narkotyków za co grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

reklama

zatrzymany-policja

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
24 listopada 2016 12:26

broda **

Anonimowo
24 listopada 2016 12:25

borda rozjebunda stara

Polecane