fbpx
-4 C
Olsztyn
piątek, 1 grudnia, 2023
reklama
reklama

Łukasz Michnik kolejny raz punktuje ministra Pobożego

OlsztynŁukasz Michnik kolejny raz punktuje ministra Pobożego

Czas na kolejną konfrontację Łukasza Michnika z wiceministrem Błażejem Pobożym. Najwyraźniej panowie zaleźli sobie za skórę, bo w mediach społecznościowych kandydata Nowej Lewicy z Olsztyna pojawił się film, w którym punktuje wywiad wiceministra MSWiA.

reklama

reklama

Do pierwszej konfrontacji Łukasza Michnika (Nowa Lewica) z Błażejem Pobożym (PiS) doszło na dożynkach w Olsztynku. Działacz społeczny z Olsztyna podszedł wtedy do niczego się nie spodziewającego podsekretarza stanu w MSWiA prowokacyjnie pytając, na którym straganie można kupić polskie wizy. Poboży gdy usłyszał pytanie najpierw się zmieszał, po czym odmówił Michnikowi dalszej rozmowy.

Kandydat Lewicy z Olsztyna opublikował film z całego zajścia na swoich mediach społecznościowych. Nagranie szybko stało się hitem internetu na wszystkich platformach zdobywając ponad pół miliona wyświetleń, a pomiędzy obydwoma kandydatami wywiązała się dość żywiołowa dyskusja. 

reklama
Ja jestem stąd. Warmia i Mazury to moja mała Ojczyzna

Michnik kolejny raz uderzył Pobożego w oryginalny sposób. Kandydat Lewicy z Olsztyna opublikował na swoich mediach społecznościowych wywiad Pobożego, w którym minister narzeka, że jego oponenci polityczni nie prowadzą aktywnych działań z mieszkańcami Warmii i Mazur i tylko politycy PiS-u są “blisko mieszkańców”. Łukasz Michnik przypomniał kilka swoich akcji i skwitował wszystko krótkim komentarzem: dużo mówią, mało robią. Spotkania może mają, ale wyreżserowane. Jak ktoś do nich podchodzi, żeby zadać im niewygodne pytanie to uciekają. Po tym poznacie spadochroniarzy na Warmii i Mazurach.

Mianem “spadochroniarzy” określa się polityków, którzy startują w okręgu wyborczym, w którym na co dzień nie mieszkają lub nie pochodzą. Błażej Poboży urodził się i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje na tamtejszym uniwersytecie i pełni funkcję radnego miasta st. Warszawy.

Olsztyński kandydat Trzeciej Drogi za depenalizacją trawki i z propozycjami dla młodych
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
23 września 2023 10:10

Tylko punktować i szydzić , to już znamy!!!! Może coś własnego???

Paul Mark
22 września 2023 23:16

A paszli z tym lewicowym pedałem niech bidronia punktuje,

Polecane
Ogłoszenia

Marcin Kotowski z Trzeciej Drogi składa pozew wyborczy przeciwko. W tle minister rządu PiS

Kto zostanie nowym marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego? PO i PSL rozpoczynają rozmowy