fbpx
-4 C
Olsztyn
piątek, 1 grudnia, 2023
reklama
reklama

Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą

OlsztynPrezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą

Prezydent Piotr Grzymowicz został nagrodzony tytułem Lidera Polskiej Informatyki. Podczas Konferencji Radiokomunikacji i Teleinformatyki w Krakowie otrzymał również statuetkę Złotego Cyborga.

reklama

Zdobyte przez prezydenta Olsztyna nagrody są bardzo prestiżowe zarówno w środowisku akademickim, jak i biznesowym. Patronat nad wydarzeniem objęła Sekcja Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk.

W tym roku uwagę Kapituły zwrócił prezydent Olsztyna, którego uhonorowano za – jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta Olsztyna – „wybitne osiągnięcia we wdrażaniu innowacyjnych technologii inteligentnego miasta”.

reklama

– W ostatnich latach wykonaliśmy ogrom pracy, by odmienić Olsztyn. Jednym z elementów było wprowadzenie najnowocześniejszych technologii, które na co dzień ułatwiają funkcjonowanie mieszkańcom oraz gościom naszego miasta. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i staramy się dostosowywać do światowych trendów – powiedział prezydent Piotr Grzymowicz.

Od 1998 roku, kiedy po raz pierwszy zaczęto przyznawać Złote Cyborgi i dyplomy Lidera Polskiej Informatyki, nagrody otrzymało ponad sto osób i instytucji.

reklama

Pytanie jak ma się nagroda do kompromitującego ataku hakerskiego na olsztyński ITS?

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
24 września 2023 15:16

Nagroda złotego cymbała należy się bezsprzecznie.

August
24 września 2023 14:55

zakorkował, zadłużył, zniszczył Olsztyn. Nie poradził sobie z “atakiem” hakerskim na serwery zarządzające transportem w mieście. Jedynie co mu się udaje to zupełnie irracjonalna obrona bolszewickich szubienic.

Polecane
Ogłoszenia