-3 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024

Roborock oferuje świetne okazje na roboty odkurzające i odkurzacze w atrakcyjnych cenach oraz gratisy o wartości €138!

Od teraz do 22 września możesz skorzystać z dużych rabatów na Roborock S8, S7 MAX Ultra i odkurzacz Roborock Dyad Pro. Dodatkowo, przy zamówieniu teraz, możesz dostać gratisy o wartości do €138! Niebywała liczba darmowych dodatków jest dostępna przez ograniczony czas, więc lepiej się pospiesz!

Roborock oferuje świetne okazje na roboty odkurzające i odkurzacze w atrakcyjnych cenach oraz gratisy o wartości €138! Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

Roborock S8: flagowy robot odkurzający Roborocka

W trakcie kampanii, używając KODU SUPER OKAZJI $300-$25: GKB23SS25, dostaniesz Roborock S8 w obniżonej cenie €524 i otrzymasz aż 52 gratisy o wartości €130! Są to: 12 x boczna szczotka + 12 x filtr + 24 x ścierka do mopa + 4 x wymienne główne szczotki. Ostatecznie masz szansę zdobyć S8 i powyższe gratisy za świetną cenę €394! S8 to flagowy robot odkurzający Roborocka, który oferuje moc ssania 6,000 Pa i pływające, podwójne gumowane główne szczotki, które skutecznie usuwają kurz ze szczelin w podłodze czy dywanie. Do mopowania, ścierka ma powiększoną strefę wibracji o 3,000 wibracji na minutę, co ułatwia usunięcie trudnych plam.

Z wysoko precyzyjnym 3D systemem światła strukturalnego, kamerą i obrazowaniem podczerwieni, przeszkody na podłodze są rozpoznawane i efektywnie omijane nawet w ciemnych pomieszczeniach. Kiedy ultradźwiękowy czujnik wykryje dywan, mop podnosi się o 5 mm, efektywnie zapobiegając zamoczeniu dywanu. S8 umożliwia dostosowane czyszczenie i możesz używać mapy 3D w aplikacji, żeby zobaczyć trasy czyszczenia lub ustawić strefy, w których robot nie ma wchodzić. S8 ma baterię o pojemności 5200mAh i jest w stanie pracować przez 180 minut na jednym ładowaniu.

Roborock S7 MAX Ultra: jeden z najlepiej sprzedających się wszechstronnych robotów odkurzających

W okresie kampanii, używając KODU SUPER OKAZJI $300-$25: GKB23SS25, dostaniesz Roborock S7 MAX Ultra w specjalnej cenie €924 i otrzymasz aż 52 gratisy o wartości €138! Są to: 4 x główna szczotka + 12 x boczna szczotka + 12 x ścierka do mopa + 12 x filtr + 12 x worek na kurz. Ostatecznie możesz zdobyć S7 MAX Ultra i powyższe gratisy za świetną cenę €786! Roborock S7 Max Ultra potrafi odkurzyć twoje podłogi, a następnie samodzielnie wyczyścić mop i stację bazową, co czyni go wysoce rekomendowanym produktem. Wysoka moc ssania 5500Pa łatwo podnosi włosy, okruchy czy małe kamienie z twoich dywanów. Wysokosprawna wibracja ścierki do mopowania szybko czyści uparte plamy.

Po powrocie do stacji bazowej urządzenie podnosi mop i wraca do bazy, aby wyczyścić mop i upewnić się, że podłoga jest czysta. Następnie automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, myje brudny mop i stację bazową, a potem suszy mop gorącym powietrzem, aby zapobiec nieprzyjemnym zapachom. Wszystko, co musisz zrobić, to okresowo uzupełniać świeżą wodę, opróżniać zbiornik na brudną wodę i wymieniać worek na kurz.

Roborock Dyad Pro: jeden z najbardziej popularnych odkurzaczy do mokrego i suchego czyszczenia Z KODEM SUPER OKAZJI $300-$25: GKB23SS25 dostaniesz Roborock Dyad Pro za obniżoną cenę €324 i otrzymasz do 10 gratisów o wartości €133! Są to: 2 x długa szczotka + 4 x krótka szczotka + 4 x filtr. Ostatecznie masz szansę zdobyć Dyad Pro i powyższe gratisy za świetną cenę €191! Roborock Dyad Pro potrafi odkurzyć i umyć podłogi jednocześnie.

Roborock Dyad Pro ma potężną moc czyszczenia, oprócz mocnego ssania o mocy 17,000Pa, jest wyposażony w trzy rolki szczotek, które są umieszczone blisko 1mm od ściany, co pozwala ci jednocześnie szorować podłogę, znacząco zwiększając efektywność czyszczenia. Urządzenie również automatycznie dostosowuje moc ssania i ilość wody w zależności od stopnia zabrudzenia.

Po zakończeniu czyszczenia Dyad Pro może samodzielnie się wyczyścić w stacji bazowej i wysuszyć rolki szczotek za pomocą gorącego powietrza. Wszystko, co musisz zrobić, to opróżnić zbiornik na brudną wodę. Dyad Pro oferuje instrukcje głosowe, a przez aplikację możesz dostosować głośność lub całkowicie ją wyłączyć dla większego komfortu użytkowania.