fbpx
18 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 16

MrągowoNie żyje motocyklista. Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 16

Do tragicznego wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Inulec, doszło w sobotę po godzinie 16:00. Z relacji świadków oraz ustaleń policji na miejscu zdarzenia wynika, że pewien 43-letni mieszkaniec Olsztyna, kierujący motocyklem marki Honda, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wpadł do przydrożnego rowu.

reklama

Dochodzenie początkowe wykazało, że 36-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego, prowadzący Volkswagen Golf, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem, gdy ten rozpoczął wyprzedzanie. W wyniku tego, motocyklista próbując uniknąć zderzenia zaczął hamować, stracił kontrolę nad pojazdem i wpadł do rowu. Niestety, pomimo podjętej na miejscu reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana, a ruch był kierowany na objazdy. Policja nadal prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

reklama
Fałszywy broker giełdowy oszukał mieszkańca Olsztyna na 15 tys. złotych

Scena wypadku była zabezpieczona przez służby ratunkowe, a droga odgrodzona pomarańczowymi pachołkami. Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazują przewrócony na boku motocykl i radiowóz policyjny na jezdni. Na miejscu była również obecna straż pożarna.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Fałszywy broker giełdowy oszukał mieszkańca Olsztyna na 15 tys. złotych

Policjantka edukuje młodzież na hali widowiskowo-sportowej