fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jak ujawnić się policji? Historie trzech poszukiwanych przestępców

IławaJak ujawnić się policji? Historie trzech poszukiwanych przestępców

Trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości, niedawno przekonało się, że nie ma ucieczki przed konsekwencjami popełnionych przestępstw: jednego z nich policjanci zatrzymali w pracy, drugiego podczas interwencji, a trzeci sam zadzwonił na komendę, informując, że jest poszukiwany.

reklama

Oficerowie ze wszystkich komisariatów i posterunków podległych Komendzie Powiatowej w Iławie systematycznie pracują nad zatrzymaniem osób, które próbują ukryć się przed organami ścigania i innymi instytucjami wymiaru sprawiedliwości.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w sobotę, 16 września 2023 roku, w Iławie. Policjanci zdobyli informacje o lokalizacji poszukiwanego 31-latka i go natychmiast aresztowali. Mężczyzna został odprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi następne 142 dni.

reklama

Drugi poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez policję podczas interwencji w jednym z hoteli w Zalewie, gdzie rzekomo dochodziło do zakłócenia ciszy nocnej. Okazało się, że zgłaszający interwencję jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świeciu do odbycia kary pozbawienia wolności za niezapłacony mandat. 50-latek natychmiast opłacił zaległą grzywnę i został zwolniony.

Narkotyki o masie 90 gramów zabezpieczone podczas akcji policji w Olsztynie

Najbardziej nietypowym z tych trzech przypadków jest historia 36-latka, który sam zadzwonił na komendę policji, informując, że jest poszukiwany. Mężczyzna podał policjantom dokładne informacje, gdzie się znajduje. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Okazało się, że dzwoniący był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego został zatrzymany i przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne 63 dni.

reklama

źródło: KPP Iława

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sierżant ogryzek
20 września 2023 09:37

Wynik prima sort. Jest czym się chwalić.
Współczuje tym rzecznikom prasowym ze takie gówna musza płodzić .

Polecane
Ogłoszenia

Robotnicy znaleźli pocisk artyleryjski

Kierowca motoroweru z 1,5 promila i sądowym zakazem doprowadził do kolizji na Mazurach