fbpx
10 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Skontaktuj się ze swoim dzielnicowym za pomocą aplikacji „Moja Komenda”

MrągowoSkontaktuj się ze swoim dzielnicowym za pomocą aplikacji „Moja Komenda”

Czy wiesz, jak w łatwy sposób skontaktować się ze swoim dzielnicowym? Umożliwi ci to aplikacja „Moja Komenda”, która pozwoli ustalić jego dane oraz nawiązać z nim bezpośredni kontakt.

reklama

Policjant pierwszego kontaktu – tak mówi się o dzielnicowym, który często jest pierwszym, a bywa że i najważniejszym ogniwem łączącym policję ze społeczeństwem. Dzielnicowy to policjant, który pomaga w rozwiązywaniu problemów oraz wdraża niezbędne działania do poprawy bezpieczeństwa w podległym mu rejonie. Do dzielnicowych można zgłosić się z każdym problemem. W powiecie gołdapskim jest sześciu dzielnicowych, z których każdy ma swój region służbowy.

W celu ustalenia, kto jest dzielnicowym na określonym obszarze oraz ułatwienia z nim kontaktu, we wrześniu 2016 roku wprowadzono do użytku powszechnego, darmową aplikację mobilną „Moja Komenda”. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który funkcjonariusz odpowiada za dany rejon. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku.

reklama
Kolejne ofiary oszustów w Olsztynie: jak nie dać się nabrać przestępcom?

Aplikacja obsługiwana jest przez smartfony lub tablety i można pobrać ją u operatora danej sieci komórkowej. Wyszukiwarka działa także w trybie offline – bez dostępu do internetu.

Informacje o dzielnicowych wraz z przypisanymi im rejonami oraz danymi kontaktowymi można też znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, w zakładce „Twój dzielnicowy”.

reklama

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Czwartkowe interwencje policyjne na drogach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego

Weekend na drogach powiatu: zdarzenia drogowe i czterech nietrzeźwych kierowców