fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Schował narkotyki w plastrach miodu. Czeka go sprawa w sądzie

IławaSchował narkotyki w plastrach miodu. Czeka go sprawa w sądzie

Wczoraj w Iławie policjanci z komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę, który przechowywał narkotyki w… pszczelich plastrach miodu.

reklama

35-letni sprawca, chcąc zmylić strażników prawa, wymyślił nietypowy sposób przechowywania środków odurzających. Schował je w plastrach miodu, które znajdowały się w drewnianej skrzynce. Pomysł okazał się chybiony – policjanci prześwietlili zawartość skrzynki za pomocą specjalistycznego urządzenia, co pozwoliło im odkryć ukrywane tam narkotyki.

Sukces policyjnej akcji

Operacja, która doprowadziła do zatrzymania podejrzanego, była wynikiem skoordynowanej pracy policjantów. Decyzję o prześwietleniu skrzynki podjęli po zauważeniu, że mężczyzna zachowywał się nerwowo podczas rutynowej kontroli drogowej. W efekcie dokonali zatrzymania i przeprowadzili czynności procesowe, w trakcie których odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki.

reklama

To nie koniec sprawy

Podejrzany o posiadanie substancji zabronionych 35-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja cały czas prowadzi czynności w tej sprawie i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

15-latek ugodzony nożem w brzuch pod Galerią Warmińską! Walczył o życie

Apel służb mundurowych

W obliczu powyższych wydarzeń, policja przypomina, że posiadanie oraz handel narkotykami to przestępstwo ścigane z urzędu, które prowadzi do poważnych konsekwencji prawnych. Działania podejmowane przez służby ścigania mają na celu ochronę społeczeństwa i zwalczanie tego typu przestępstw.

reklama

źródło: KPP Iława

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Dramat na drodze: nastolatek potrącony na drodze w Tuszewie

Nie daj się oszukać: 34-latka straciła 10 tysięcy złotych na fałszywego pracownika banku