fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Hulajnogi opuszczają Olsztyn

OlsztynHulajnogi opuszczają Olsztyn

E-hulajnogi Lime kończą swój sezon działania w Olsztynie i znikną z ulic miasta na kilka najbliższych miesięcy. Zaplanowana przerwa jesienno-zimowa potrwa do wiosny przyszłego roku, kiedy to urządzenia powrócą, aby służyć mieszkańcom i turystom.

reklama

Lime, firma, która operuje flotą ponad 23,000 hulajnóg elektrycznych w ponad 50 polskich miastach, rozpoczęła już przygotowania do zakończenia sezonu. W okresie przerwy planowany jest przegląd techniczny urządzeń. “Bezpieczeństwo użytkowników to nasz priorytet”, podkreśla Damian Kupczak, Senior Operations Manager w Lime Poland.

Podczas ostatniego, wiosenno-letniego sezonu, hulajnogi Lime cieszyły się dużą popularnością w Olsztynie. Firma jest zadowolona z rosnącej liczby samorządów zainteresowanych współpracą. “Cieszymy się, że rozwiązania z zakresu mikromobilności są coraz bardziej popularne w Polsce. Dziękujemy mieszkańcom Olsztyna za korzystanie z naszych urządzeń, co przyczyniło się do redukcji poziomu emisji CO2,” komentuje Kupczak.

reklama
Oto jakie straty finansowe przyniósł atak hakerski na miejskie systemy informatyczne

Lime ma również ambitne plany na kolejny sezon. Firma kontynuuje rozmowy z kolejnymi miastami i nie wyklucza ekspansji swojej oferty. Choć konkretne detale nie są jeszcze znane, wszystko wskazuje na to, że Lime zamierza utrzymać swoją obecność na polskim rynku mikromobilności.

Mieszkańcy Olsztyna, którzy przywykli do korzystania z hulajnóg jako jednego z środków transportu, będą musieli na jakiś czas poszukać alternatyw. Nie ma jednak powodów do zmartwień: hulajnogi Lime wrócą na ulice miasta wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca.

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
?????
8 września 2023 08:58

Jest przepis, który mówi o tym jak ma być zaparkowana hulajnoga. Przy parkowaniu robi się zdjęcie i jeśli takie zdjęcie pokazuje dobitnie że jest źle zaparkowana to powinni karać takich ludzi. Nocą jak jedzie się rowerem to tych hulajnóg nie widać na ścieżkach(niektórych). Poza tym Hulajnogi powinny mieć zamontowane odblaski , a nie tylko światło przednie i tylne. Tak więc dla mnie powinni całkowicie zakazać tym firmom wstępu do miasta. Będzie bezpieczniej i czyściej.

dis
8 września 2023 08:22

To niech jeszcze Bolt zabierze swoje i będzie kilka miesięcy spokoju w mieście. W końcu będzie można normalnie iść chodnikiem.

Polecane
Ogłoszenia

Oto jakie straty finansowe przyniósł atak hakerski na miejskie systemy informatyczne

Oto jakie straty finansowe przyniósł atak hakerski na miejskie systemy informatyczne