20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

70-letni YouTuber miał wypadek… kombajnem

Lidzbark Warmiński70-letni YouTuber miał wypadek… kombajnem

W najnowszym odcinku kultowego kanału Romek Zaklinacz Byków doszło do niecodziennego zdarzenia.

reklama

Romuald Rubinowicz, znany szerokiej publiczności jako Romek Zaklinacz Byków, jest jednym z tych ludzi, którzy pokazują, że pasja nie ma wieku. 70-latek, który jest mechanikiem samoukiem, rolnikiem, hodowcą bydła, kombajnistą, drwalem i kowalem, prowadzi swój własny kanał na YouTube. Jego życiową pasją jest ujeżdżanie byków, co robi od 12. roku życia. Niejeden młodszy człowiek mógłby mu pozazdrościć zdrowia i siły fizycznej, z jakimi się prezentuje.

Incydent podczas żniw

W najnowszym odcinku, który miał być końcówką serii o żniwach, doszło do niecodziennego zdarzenia. Podczas żniw na kombajnie marki Claas, Romek wpadł do rowu i utknął w niemożliwej do samodzielnego wydostania się sytuacji. Na szczęście w okolicy był jego syn, który prędko przyszedł z pomocą.

reklama

Na ratunek ciągnikiem

Z pomocą przyszedł syn Romka, który dosłownie wyciągnął kombajn z rowu za pomocą ciągnika. Operacja przebiegła pomyślnie i, co najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Jedyne uszkodzenie, jakie się pojawiło, to pogniotła blacha na tylnej części kombajnu.

Więcej niż zwykła awaria

Ten incydent pokazuje, że Romek, mimo swojego wieku i doświadczenia, nie jest wolny od wpadek. Ale jak każdy prawdziwy zawodowiec i pasjonat, nie traci humoru i traktuje każdą sytuację jako okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Optymizm i pasja nie mają wieku

Romuald Rubinowicz nie zamierza zwalniać tempa i już zapowiedział, że kolejne odcinki będą równie emocjonujące. Dla wielu jego fanów, on jest dowodem na to, że optymizm i pasja do życia nie mają wieku. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne filmy, mając nadzieję, że będą one równie pełne emocji i życiowej mądrości, ale już bez niespodzianek w postaci wpadających do rowu kombajnów.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
....
30 sierpnia 2023 07:22

Zyje? Bo nie chce mi się tego g…a czytać

lakiro
30 sierpnia 2023 12:44

emocje jak na grzybach…..

Polecane
Ogłoszenia