fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Istotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku

OlsztynIstotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów...

W związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie, Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura – Polimex Mostostal – Trakcja, jako Generalny Wykonawca inwestycji, wprowadzi istotne zmiany w organizacji ruchu w okolicach skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku. Zmiany zaczną obowiązywać od 29 sierpnia 2023 r., od godziny 22:00.

reklama

Ruch na ul. Krasickiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Murzynowskiego do skrzyżowania z ul. Synów Pułku, zostanie przeniesiony na jezdnię znajdującą się po stronie Osiedla Mazurskiego.

Warto zaznaczyć, że lokalizacje przystanków komunikacji miejskiej oraz ciągi dla pieszych pozostaną niezmienione, co powinno ograniczyć utrudnienia dla mieszkańców.

reklama

Wszystkich uczestników ruchu prosimy o szczególną uwagę i dostosowanie się do nowych zasad ruchu. Wprowadzane zmiany są niezbędne do realizacji inwestycji i mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz płynności ruchu.

Czy estakada rozwiąże problemy komunikacyjne Olsztyna?

Istotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku tramwaje Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ed
29 sierpnia 2023 17:53

arbuz bierz aparat i jedź robić foty

Polecane
Ogłoszenia

„Trójka” wraca na Kortowo

„Trójka” wraca na Kortowo
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji