18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Czołowe zderzenie busów na DK 58. Ofiary w szpitalu

OlsztynCzołowe zderzenie busów na DK 58. Ofiary w szpitalu

Na drodze krajowej DK 58, 9 km od Swaderek, doszło dziś do tragicznego wypadku drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa busy. Na miejscu jest zablokowany ruch drogowy, a trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

reklama

Co się wydarzyło?

Zdarzenie miało miejsce około godziny 14:00. Z nieustalonych jeszcze przyczyn dwa busy zderzyły się czołowo. Z informacji od służb ratunkowych wynika, że trzy osoby trafiły do szpitala. Ich stan zdrowia na chwilę obecną jest stabilny, ale będą potrzebne dalsze badania i obserwacje.

Reakcje służb ratunkowych

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe: policja, straż pożarna i karetki pogotowia. “Ruch w tym miejscu jest całkowicie zablokowany. Prosimy kierowców o objazdy i zachowanie szczególnej ostrożności” – komentuje rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

reklama

Trwają czynności wyjaśniające

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn zdarzenia. Analizowane są nagrania z kamer monitoringu oraz zebrano pierwsze zeznania świadków. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny wypadku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane