fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

St. post. Paweł Łukaszuk zdobywa brąz w prestiżowych zawodach

MrągowoSt. post. Paweł Łukaszuk zdobywa brąz w prestiżowych zawodach

St. post. Paweł Łukaszuk, reprezentujący barwy mragowskiej Policji, stanął na najniższym stopniu podium podczas niedawno rozgrywanych zawodów. Na zdjęciu widzimy go z otoczeniem dwóch najlepszych zawodników turnieju.

reklama

Paweł Łukaszuk to ceniony przedstawiciel mragowskiej Policji, którego nieustępliwość i poświęcenie budzą szacunek zarówno wśród kolegów z jednostki, jak i w szeregach cywilnych obywateli. Ze swoich obowiązków służbowych wywiązuje się zawsze modelowo, ale jest też utalentowanym sportowcem. Jego najnowszy sukces potwierdza to w niezaprzeczalny sposób.

Walka do końca

Prowadzony przez niego pojedynek był zacięty, pełen emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Łukaszuk nie ustępował nawet, gdy wydawało się, że przewaga rywali jest już nie do odrobienia. Ta nieustępliwość pozwoliła mu ostatecznie uplasować się na trzecim stopniu podium.

reklama
Pijany jak bela za kółkiem. Kierowca z 2,5 promilami alkoholu wjechał w bramę garażową

Jubileusz na podium

Choć nie jest to jego pierwsze miejsce na podium, każdy sukces ma dla niego wyjątkową wartość. Zawsze podkreśla, że sport to przede wszystkim duch rywalizacji, a nie zdobyte medale. Mimo to, każde kolejne zwycięstwo jest dla niego osobistym jubileuszem.

Pozostajemy zatem w pełnym oczekiwaniu na kolejne sportowe sukcesy naszego cenionego st. post. Pawła Łukaszuka, który swoją postawą przypomina, że sport to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim pasja, poświęcenie i ciężka praca.

reklama

zawodnicy stojący na podium. Na trzecim miejscu st.post. Paweł Łukaszuk

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Bezpieczeństwo dzieci na drodze do szkoły – jak zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo?
Mężczyzna potrącony podczas porannego spaceru – policja apeluje o noszeniu odblasków