fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mł.asp. Rafał Syczew wyróżniony za zasługi – przyznano mu puchar, medal i dyplom

MrągowoMł.asp. Rafał Syczew wyróżniony za zasługi - przyznano mu puchar, medal i...

Insp. Andrzej Parniewicz, Komendant Powiatowy policji w Mrągowie, wraz z mł.asp. Rafałem Syczem i I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie nadkom. Andrzejem Andraczkiem, spotkali się na sali odpraw. Mł.asp. Rafał Syczew z dumą prezentował zdobyte trofea: puchar, dyplom i medal.

reklama

Spotkanie to miało miejsce nie bez powodu. Rafał Syczew, mimo młodego wieku i stopnia, zdołał zdobyć ogromne uznanie zarówno wśród swoich przełożonych, jak i wśród społeczności lokalnej.

Wyjątkowe zasługi mł. asp. Rafała Syczewa

Młodszy aspirant Rafał Syczew jest znany nie tylko jako skuteczny funkcjonariusz, ale również jako pracowity i oddany człowiek. Osoba o unikalnym podejściu do obowiązków, który zaowocował zdobyciem pucharu, dyplomu i medalu. Wszystko to stało się możliwe dzięki jego podejściu do pracy, zaangażowanie i olbrzymie starania.

reklama
Skontaktuj się ze swoim dzielnicowym za pomocą aplikacji „Moja Komenda”

Wsparcie ze strony przełożonych

Obecność komendanta powiatowego i jego zastępcy na ceremonii wręczenia nagród Mł. asp. Rafałowi Syczewowi to dowód na to, jak bardzo szanują i doceniają jego wkład w lokalny wymiar pracy policji. Wyrazili swoje uznanie, gratulując mu na sali odpraw. Zdjęcie z tego spotkania, na którym Rafał Syczew dumnie trzyma swoje trofea, stanowi pamiątkę tego ważnego dla niego momentu.

Potęga docenienia sukcesów

Wszystko to pokazuje, jak ważne jest docenianie sukcesów. Nagrody, jakie otrzymał mł. asp Rafał Syczew, to zasłużone wyróżnienie dla osobnika, który dużo inwestuje w swoje obowiązki i lokalną społeczność. To również dowód na to, jak ważne jest uznanie tych osiągnięć na odpowiednim szczeblu administracyjnym.

reklama
Nocny włamywacz zatrzymany przez policję: mężczyzna usłyszał cztery zarzuty

z lewej strony Komendant Powiatowy policji w Mrągowie insp. Andrzej Parniewicz, obok niego pośrodku stoi mł.asp. Rafał Syczew trzymający w prawej ręce puchar, w lewej dyplom a na szyi medal, po jego lewej stronie stoi I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie nadkom. Andrzej Andraczek. Osoby stoją na sali odpraw

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Nie daj się oszukać: 34-latka straciła 10 tysięcy złotych na fałszywego pracownika banku
Ostrołęcka drogówka zatrzymała pijanego kierowcę. Wysokie kary nie odstraszają od jazdy pod wpływem alkoholu!