22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Tragiczny wypadek na trasie Srokowo-Leśny Rów. 22-letnia kobieta nie żyje po zderzeniu z drzewem

KętrzynTragiczny wypadek na trasie Srokowo-Leśny Rów. 22-letnia kobieta nie żyje po zderzeniu...

W sobotę 26 sierpnia 2023 roku, tuż po godzinie 5:00 rano, kętrzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Kierująca pojazdem marki WV Passat, 22-letnia kobieta, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety, mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, kobieta zmarła na miejscu.

reklama

Szczegóły zdarzenia

We wskazane miejsce wypadku natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kobieta była jedyną osobą w pojeździe w momencie zdarzenia. Wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku są obecnie badane pod nadzorem prokuratora.

Ostrzeżenie i apel

Choć szczegółowe okoliczności zdarzenia są nadal wyjaśniane, wypadek ten jest bolesnym przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności na drodze. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

reklama

Dalsze śledztwo

Policja prowadzi dalsze działania w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Zebrane dowody i zeznania świadków będą kluczowymi elementami śledztwa, które prowadzone jest pod nadzorem prokuratora.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kazimierz
28 sierpnia 2023 19:29

Czy normalnym jest zjazd z Sikorskiego w stronę Galerii Warmińskiej? Nie da się tam zjechać nie naruszając przepisów, tj jadąc buspasem. Wiecznie zapchany prawoskręt jest karygodny. Ktoś, kto to projektował, ma dyplom za świniaka.

Polecane