fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztynianin oddał znalezioną torbę z pieniędzmi

OlsztynOlsztynianin oddał znalezioną torbę z pieniędzmi

W ostatnią środę (23.08.2023 r.) na Komendę Miejską Policji w Olsztynie zgłosił się mieszkaniec miasta, który na jednym z przystanków autobusowych znalazł torbę wypełnioną znaczną ilością gotówki. Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej akcji, policjanci mogli niezwłocznie zidentyfikować właścicielkę zguby, która wkrótce potem odzyskała swoją utraconą własność.

reklama

Mężczyzna, który znalazł torbę, nie zdecydował się na zachowanie pieniędzy dla siebie. Wręcz przeciwnie, zwrócił się z prośbą do policji o jak najszybsze ustalenie właścicielki i przekazanie jej zguby. Dzięki dokładnym informacjom zawartym w torbie, w tym potwierdzeniu przekazu pocztowego, funkcjonariusze byli w stanie prędko ustalić, że torba mogła należeć do 59-letniej kobiety.

Po skontaktowaniu się z nią, potwierdziła ona zgubę torby i z dużą ulgą zjawiła się na Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie. Okazało się, że w torbie znajdowało się ponad 20 tysięcy złotych.

reklama
29-latek strzelał z balkonu do przechodnia

Zachowanie olsztynianina, który zdecydował się oddać torbę z tak znaczną sumą pieniędzy, jest godne podziwu i naśladowania. To dowód na to, że w obecnych czasach, gdzie coraz częściej słyszymy o oszustwach i złodziejstwie, wciąż można spotkać ludzi o wysokich standardach moralnych. Dzięki niemu 59-letnia kobieta odzyskała swoją utraconą własność i z pewnością zyskano dużą wiarę w dobroć i uczciwość społeczeństwa.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jojtek
28 sierpnia 2023 11:40

wprost nie do uwierzenia jacy jeszcze uczciwi ludzie są, normalnie nie do uwierzenia

Polecane
Ogłoszenia

Piotrowi M. podejrzanemu o zrzucenie mężczyzny z mostu w Olsztynie grozi dożywocie

Piotrowi M. podejrzanemu o zrzucenie mężczyzny z mostu w Olsztynie grozi dożywocie