fbpx
26 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjantka edukuje młodzież na hali widowiskowo-sportowej

MrągowoPolicjantka edukuje młodzież na hali widowiskowo-sportowej

Młodzież z Miasta Mrągowo miała niepowtarzalną okazję spotkania z lokalnym oddziałem policji w niecodziennych okolicznościach. Na hali Widowiskowo-Sportowej w Mrągowie odbyło się spotkanie edukacyjne, w którym czynny stróż prawa podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

reklama

Spotkanie miało charakter interaktywny i była to niepowtarzalna okazja dla uczniów, aby poznać z bliska realia pracy funkcjonariuszy policji. Głównym punktem programu była prelekcja prowadzona przez policjanta, który odpowiedział na wiele pytań młodzieży dotyczących zasad bezpieczeństwa i praw obywatelskich.

Otwarty dialog z młodzieżą

Policjantka nie tylko opowiadała o swojej pracy, ale także angażowała młodzież do dyskusji. Akcent zdecydowanie położono na interaktywność i aktywne uczestnictwo uczniów. Większość z nich była otwarta na rozmowę, zadawała pytania i wyrażała swoje opinie. Było to świadectwo otwartego dialogu między młodzieżą a przedstawicielami służb porządkowych.

reklama
Konflikt między nastolatkami przy olsztyńskiej galerii handlowej. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Wrażenia z spotkania

Podsumowując, spotkanie z policjantką na Hali Widowiskowo-Sportowej było dla młodzieży prawdziwą lekcją obywatelskości. Młodzi ludzie mieli okazję nie tylko posłuchać, ale także zadać pytania i dowiedzieć się więcej o roli policji w społeczeństwie. Na koniec, uczestnicy byli zachwyceni i zgodnie stwierdzili, że tego rodzaju spotkania są niezwykle potrzebne.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Powierzył klucze do swojego domu zaufanej znajomej – młodzi ludzie bezprawnie zorganizowali tam imprezę

Bez uprawnień za kółkiem - straciła panowanie nad fordem i uderzyła w drzewo