fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mrągowscy policjanci zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

MrągowoMrągowscy policjanci zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego na rozpoczęcie nowego...

Wakacje się kończą, a mrągowska policja już przygotowuje się do zbliżającego się roku szkolnego. Działania skupiają się na zabezpieczeniu drogowym najmłodszych uczniaków. Funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzają drogi w pobliżu szkół, zwracając szczególną uwagę na oznakowanie drogowe.

reklama

Początek szkolnej drogi najmłodszych jest dla policji priorytetem. Już od kilku dni funkcjonariusze w Mrągowie podejmują działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci. Zwracają szczególną uwagę na stan infrastuktury drogowej.

Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego

Mrągowska policja skupia swoje działania na zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego. Te działania obejmują zarówno pracę operacyjną, jak i edukacyjną. Główny nacisk kładziony jest na zapewnić bezpieczny dojazd i powrót z placówek oświatowych.

reklama
Nieletni pod działaniem alkoholu staną przed sądem rodzinnym i dla nieletnich

Kontrole stanu oznakowania drog

Funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzają drogi w rejonie szkół i innych placówek oświatowych. Szczególną uwagę zwracają na stan oznakowania drogowego. Monitorują również przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierowców, szczególnie w pobliżu szkół.

Współpraca z placówkami oświatowymi

W ramach tych działań, funkcjonariusze utrzymują regularny kontakt z placówkami oświatowymi. Cel tej współpracy to zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego. Policja szczegółowo informuje o potencjalnych zagrożeniach i zalecanych zachowaniach na drodze.

reklama

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Mieszkaniec Olsztyna przyjechał na ostródzki rynek sprzedać wartościowe przedmioty. Został okradziony

Bohaterskie działania poza służbą: policjant z Olsztyna uratował życie 39-letniego mężczyzny