22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Rafał Trzaskowski przyciągnął tłumy. “Olsztyn stanie się stolicą kultury i nauki”

OlsztynRafał Trzaskowski przyciągnął tłumy. "Olsztyn stanie się stolicą kultury i nauki"

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta Polski, dotarł do Olsztyna w ramach kampanii wyborczej. Wizyta zorganizowana 24 sierpnia 2023 r. zdominowała lokalne media i wzbudziła emocje wśród mieszkańców.

reklama

Zmiany na horyzoncie

Rafał Trzaskowski, w swoim wystąpieniu, nie stronił od wielkich słów. “Polska potrzebuje zmian” – to hasło, które jak mantra przewijało się przez jego przemówienie. Obiecywał skupienie na sześciu głównych obszarach: walce z inflacją, poprawie jakości edukacji i służby zdrowia, rozwoju infrastruktury, ochronie środowiska, wsparciu dla przedsiębiorców i rolników, oraz wzmocnieniu bezpieczeństwa Polski.

reklama

Lokalny akcent

Ciekawym elementem wizyty była zapowiedź wsparcia dla rozwoju artystycznego i naukowego Olsztyna. Trzaskowski mówił o potrzebie transformacji miasta w “stolicę kultury i nauki”.

Reakcje mieszkańców

Wizyta w Olsztynie odbyła się w atmosferze optymizmu i zainteresowania. Wiele osób wyraziło swoje poparcie dla kandydata Platformy Obywatelskiej. “To człowiek, który może wprowadzić potrzebne zmiany”, mówiła pani Anna, jedna z mieszkanek Olsztyna.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

31 KOMENTARZY

31 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
observer
25 sierpnia 2023 14:02

Buuuaahahahaha, nikt nie da tyle, ile polityk obieca 🙂

Rafałek
25 sierpnia 2023 14:09

A ten z agro unii to kiego tu

Polecane