25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Wielki smutek znanego YouTubera z Warmii. Rodzina w żałobie

Lidzbark WarmińskiWielki smutek znanego YouTubera z Warmii. Rodzina w żałobie

Kanał na YouTube powstał 3 miesiące temu a obejrzało filmy na nim już 23 miliony razy. Niestety, pani Krystyna, żona Romka, w tym samym czasie popadła w straszną chorobę, która zabrała ją nagle. Rodzina była w szoku i ogromnie cierpiała. Pan Romuald zdecydował się o tym opowiedzieć w najnowszym odcinku, aby upamiętnić żonę. To była jego prośba i życzenie. Jak wspominał w poprzednim odcinku, bardzo żałuje, że nie ma wspólnego zdjęcia z żoną i bykiem Alim.

reklama

Romuald Rubinowicz, emerytowany rolnik z Warmii, stał się w ciągu ostatnich miesięcy internetową sensacją. Jego kanał na YouTube, poświęcony ujeżdżaniu byków, przyciągnął miliony widzów z Polski i zagranicy. Lecz, jak dowiadujemy się z najnowszego odcinka, za kamerą kryje się smutna historia.

Jego pasja zaczęła się już w wieku 12 lat, kiedy dosiadł swojego pierwszego byka. Od tego czasu Romek, jak nazywają go bliscy, uczynił z tej pasji całe swoje życie. Jednak sukcesy w internecie przyszedł w jednym z najtrudniejszych okresów w jego życiu – śmierci ukochanej żony.

reklama

Emocje wypełniają najnowszy odcinek, który jest inny niż wszystkie dotychczasowe. Romek, w swoim charakterystycznym, bezpośrednim stylu, otwiera się przed widzami, opowiadając o tragedii, która go spotkała. Bez żadnych zahamowań dzieli się swoim bólem, tęsknotą i refleksjami dotyczącymi śmierci oraz tego, co po niej pozostaje.

Wspomina momenty spędzone z żoną, ich wspólne śmiechy, troski i codzienne życie. Wspomnienia o Krysi stają się główną częścią odcinka, przypominając widzom, że za każdym filmem, każdym sukcesem, kryje się człowiek z uczuciami, historią i własnymi tragediami.

Mimo smutku, jaki towarzyszy temu odcinkowi, przewija się również przesłanie o sile rodzinnych więzi, wsparciu bliskich w trudnych chwilach i nieocenionej wartości wspólnie spędzonych chwil.

reklama

Romuald Rubinowicz, przez wiele lat znany jako Zaklinacz Byków, teraz pokazuje się światu jako człowiek – z uczuciami, słabościami i głębokimi refleksjami. Jego opowieść jest przypomnieniem, że za każdym sukcesem kryją się ludzkie historie, które warto poznać i docenić.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane