26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Dwie mieszkanki Olsztyna zaginęły w tym samym czasie w tajemniczych okolicznościach

OlsztynDwie mieszkanki Olsztyna zaginęły w tym samym czasie w tajemniczych okolicznościach

Olsztyńscy policjanci podjęli intensywne działania w poszukiwaniu dwóch mieszkanek Olsztyna, które zaginęły (10.08.2023) – w krótkim czasie po sobie. 16-letnia Patrycja oraz jej krewna, 41-letnia Monika , zniknęły w tajemniczych okolicznościach.

reklama

Młoda Patrycja ostatni raz widziana ponad dwa tygodnie temu

16-letnia Patrycja samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i od ponad dwóch tygodni nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podjęli śledztwo w sprawie jej zaginięcia po zawiadomieniu od rodziny z dnia 10 sierpnia.

Patrycja ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy sięgające do ramion.

reklama

41-letnia Monika zniknęła dzień przed zgłoszeniem jej zaginięcia

Monika, również mieszkanka Olsztyna, zaginęła dzień przed zgłoszeniem zniknięcia Patrycji. W środę 9 sierpnia, Monika wyszła z mieszkania przy ul. Partyzantów w Olsztynie i do tej pory nie dała o sobie znać. Jest to o tyle niepokojące, że obie panie są spokrewnione.

Monika ma 175 cm wzrostu, ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia miała na sobie różową bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe oraz szare buty.

Apel do świadków

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu obu pań, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie pod numerem alarmowym 112, bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie – 47 73 134 24 lub skontaktować się z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341.

reklama

Policja apeluje również do mieszkańców Olsztyna o rozpowszechnianie informacji o zaginięciu obu pań. Wszelkie informacje mogą być kluczowe dla powodzenia akcji poszukiwawczej.

AKTUALIZACJA 11.08.2023

Kobiety odnalazły się całe i zdrowe

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wiola
10 sierpnia 2023 17:29

Ta czarna ma 16 lat czy 41 bo ciężko ogarnąć patrząc na te zdjęcie

Google
10 sierpnia 2023 16:40

Thnnnxxx.

Polecane