16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Czy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?

OlsztynCzy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?

Pochodząca z Olsztyna Izabella Krzan, znana z ekranów Telewizji Polskiej, zdobyła sympatię publiczności przede wszystkim za sprawą programu “Pytanie na śniadanie”. Jej kariera w mediach nabrała tempa po triumfie w konkursie Miss Polonia w 2016 roku. Po zdobyciu tego prestiżowego tytułu zaczęła pojawiać się w różnych programach publicznej stacji, takich jak “Koło fortuny” (razem z Norbim) czy “Czar par”, aż w końcu stała się twarzą “Pytania na śniadanie”.

reklama

Kiedy kariera telewizyjna Izabelli Krzan zaczęła nabierać rozpędu, jej życie prywatne również przeszło przez kilka znaczących zmian. W 2019 roku zakończyła związek z siatkarzem Michałem Filipem. Nie była jednak długo singielką. Wkrótce nowa miłość zawitała do jej życia. Od ponad trzech lat jest ona w związku z Dominikiem Kowalskim.

reklama

Artystyczne korzenie rodziny Kowalskich

Nie tylko Izabella ma za sobą imponującą karierę. Jej partner, Dominik Kowalski, jest utalentowanym projektantem, pochodzącym z rodziny o głębokich artystycznych korzeniach. Jego rodzice, Grzegorz Kowalski i Barbara Falender, są uznanymi rzeźbiarzami. Grzegorz Kowalski jest nie tylko artystą, ale również wykładowcą warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jego dzieła zdobią wiele muzeów w Polsce. Barbara Falender z kolei wyróżnia się niezwykłymi osiągnięciami w dziedzinie rzeźby, a jej prace można podziwiać w całym kraju.

Kowalscy w świecie wzornictwa

Talent artystyczny rodziny Kowalskich nie kończy się na rodzicach. Synowie, Krystian i Dominik, podążają ścieżką kreatywności, zajmując się wzornictwem i projektowaniem. Krystian Kowalski prowadzi własną pracownię w Warszawie, współpracując z różnymi markami, podczas gdy Dominik wspiera go w rodzinnej działalności.

reklama

Związek w świecie sztuki

Związek z osobą o tak silnych korzeniach artystycznych może wydawać się wyzwaniem, ale Izabella Krzan doskonale odnajduje się w tym środowisku. Jak napisała “Wirtualna Polska”, w jednym z wywiadów przyznała, że często korzysta z doradztwa estetycznego swojego partnera, zwłaszcza w kwestii wyboru garderoby.

Jak przekazał “Super Express”, Izabella zdobyła serca rodziny Kowalskich, zwłaszcza Barbary Falender, która jest dumna i radosna, widząc syna u boku Izabelli. Podziwia nie tylko jej urodę, ale również jej skromność — zdradzał informator tabloidu.

źródło: wp.pl, se.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
qwerty
9 sierpnia 2023 13:06

Nie dla niej ten konkubent.

Paul Mark
9 sierpnia 2023 20:43

Proszę tęczowca używającego mojego podpisu. By nie używanie moich imion Paul Mark. Ponieważ !! Komentowanie tak wybitnych programów i twórców gdzie Fidiasz się chowa nie leży w mych kompetencjach.

Polecane
Ogłoszenia