27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Znany mieszkaniec Olsztyna gwiazdą TikToka: niezwykła przemiana Pana Marka

OlsztynZnany mieszkaniec Olsztyna gwiazdą TikToka: niezwykła przemiana Pana Marka

Większość mieszkańców Olsztyna zna dobrze postać Pana Marka. Los sprawił, że od wielu lat spotkać go można na ulicy. Mimo trudnej sytuacji Pan Marek tryska chęcią do życia, co przysporzyło mu wielu sympatyków. Teraz dzięki życzliwości miejscowego barbera, przeszedł on spektakularną przemianę.

reklama

Mężczyzna regularnie pojawia się w okolicach Starego Miasta i na Placu Roosevelta. Znany z uprzejmości, często dzieli się swoimi ciekawymi historiami w zamian za pomoc.

Markowa przemiana

Właściciel popularnego olsztyńskiego salonu barberów, Barberzynca Barber Shop, postanowił zrobić dla Pana Marka coś wyjątkowego. Zaproponował mu metamorfozę w swoim salonie.

reklama

W ciągu zaledwie jednej doby film z metamorfozy Pana Marka zyskał popularność w mediach społecznościowych. Mężczyzna usiadł w fotelu fryzjerskim z niechlujnymi, długimi włosami i brodą, a po chwili wyszedł z salonu zupełnie odmieniony.

@barberzynca

Po kilku próbach w końcu udało się przekonać tego pana. Raczej nie muszę go przedstawiać w Olsztynie. Kto z was miał okazję poczęstować Marka małą czarną? #fypシ #homeless #haircut #barber #dc #olsztyn #warmiamazury #barberzynca

♬ Sad Emotional Piano – DS Productions

Popularny mieszkaniec Olsztyna

Niesamowita przemiana Pana Marka, która została udokumentowana na filmie i opublikowana w sieci zyskała ogromne uznanie internautów. Film ten w ciągu krótkiego czasu zgromadził prawie 30 tysięcy polubień.

Zaskoczeni i wzruszeni internauci nie kryją swojego zachwytu. W komentarzach chwalą zarówno Pana Marka za jego otwartość na przemianę, jak i barbera za jego nieocenione umiejętności i wielkie serce.

reklama

Wielu użytkowników serwisu decyduje się na podzielenie się swoimi osobistymi wspomnieniami związanymi z Panem Markiem. Piszą o tym, jak spotkali go na ulicach Olsztyna, jakie historie im opowiadał i jakim jest inspirującym człowiekiem. Dla niektórych Pan Marek stał się symbolem miasta — postacią niezwykłą, którą zna i szanuje każdy mieszkaniec.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zosia
6 sierpnia 2023 19:42

A moja historia i moich sąsiadów wygląda tak że po tym człowieku trzeba sprzątać klatke schodową bo zostawia syf
Kiedyś mieliśmy szacunek do niego i kiedyś się skończył do niego
Nie pozdrawiam.

Rafik
7 sierpnia 2023 09:50

Ten człowiek kiedyś wsiadł do autobusu i zaszczał jedno z siedzeń. Strasznie śmierdział przy tym. Kiedy wysiadał, minął się w drzwiach ze starszym panem, w białych spodniach. Niestety ten pan starszy był głuchy na moje ostrzeżenia i usiadł na tym zasikanym miejscu.

Polecane
Ogłoszenia